اصحاب رسانه در جهت توسعه استان قدم برمی دارند

به گزارش وبلاگ ماشین، خبرنگاران/لرستان دکتر ثمینی یاری اصحاب رسانه را برای بهبود شرایط کنونی استان بسیار مهم ارزیابی کرد.

اصحاب رسانه در جهت توسعه استان قدم برمی دارند

دکتر ثمینی امروز در جلسه شورای هماهنگی اطلاع رسانی لرستان که در محل استانداری برگزار گردید، اظهار کرد: یاری اصحاب رسانه برای بهبود شرایط کنونی استان بسیار مهم است و راه برون رفت از مسائل استان مانند بیکاری ضمن توجه به سیاست گذاری های اجرا شده، با استفاده از نیروی انسانی و منابع غنی استان میسر خواهد بود.

وی در مورد نقش اصحاب رسانه در توسعه استان توضیح داد: با استفاده از توانایی های شما می توان در جهت توسعه گام برداشت، با قلم خود و یادآوری به موقع یاریگر ما باشید.

معاون استاندار با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: مراحل مقدماتی و عملیاتی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا حد بسیار زیادی اجرایی شده است و در حال ورود به مرحله دیگری از انتخابات یعنی اعلام لیست نهایی نامزدهای انتخاباتی توسط شورای نگهبان و تبلیغات کاندیداها هستیم.

ثمینی اظهار داشت: منتظر اعلام لیست نهایی کاندیداهای تأیید صلاحیت شده به وسیله سامانه هستیم تا توسط فرمانداری ها عملیات اطلاع رسانی انجام پذیرد. همچنین تبلیغات قانونی کاندیداها بر اساس مدت زمان اعلام شده از ساعت 8 صبح 24 بهمن به مدت یک هفته تا ساعت 8 صبح 1 اسفند ادامه خواهد داشت.

وی اضافه نمود: با توجه به رایزنی های انجام شده با وزارت کشور تعداد 50 شعبه اخذ رأی برای سهولت مردم در روز انتخابات به استان اضافه نموده شده است که با احتساب این 50 شعبه مجموع شعب استان به عدد 1489 خواهد رسید.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان بیان نمود: شعب اخذ رأی در شهرستان های استان 725 شعبه شهری و 764 شعبه روستایی خواهد بود که در بعضی شهرستان ها برای سهولت خواهران در روز انتخابات، تعدادی از شعب صرفاً برای اخذ رأی از آنان ایجاد و تمهیدات لازم نیز اندیشیده شده است.

ثمینی با اشاره به اعلام نشدن هیچ گونه موردی از شیوع ویروس کرونا در استان اضافه نمود: اقداماتی از قبیل برگزاری جلسات پدافند غیرعامل، ابلاغ اطلاع رسانی و آموزش توسط دستگاه های اجرایی به مردم از جمله فعالیت های مثبت در زمینه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا بود که در استان انجام شده است و همکاری خوب اصحاب رسانه نیز در این زمینه قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: مردم نگران نباشند، همه چیز تحت کنترل است اما به این موضوع حساس باشند و اقدامات پیشگیرانه را مدنظر قرار دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اصحاب رسانه در جهت توسعه استان قدم برمی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصحاب رسانه در جهت توسعه استان قدم برمی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید