بادامچیان: دولت در این چند ماه پایانی به تلاش برای حل مسائل مردم بپردازد

به گزارش وبلاگ ماشین، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت بهتر است در این چند ماه پایانی به تلاش برای حل مسائل مردم اقدام کند که مشکل مرغ و تخم مرغ پدید نیاید.

بادامچیان: دولت در این چند ماه پایانی به تلاش برای حل مسائل مردم بپردازد

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ ماشین، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره رهنمود های نوروزی، ولی امر مسلمین، گفت: در راستای گام دوم انقلاب همه باید هر آنچه می توانند برای جهش فراوری، پشتیبانی از آن و برطرف موانع انجام دهند و بهترین اقدام، انتخاب رییس جمهوری است که در خط ولایت و رجایی گونه با تمام وجود و به کارگیری همه نیرو های دلسوز، این شعار را تحقق بخشد.

وی با اشاره به نقش دو قوه دیگر در تحقق شعار سال گفت: رییس قوه قضاییه در سال گذشته اقدامات عملی در افزایش فراوری و برطرف موانع داشت و سال جاری هم ان شاالله آن را افزایش خواهد داد.

وی ادامه داد: مجلس نیز باید در این زمینه یک کارگروه ویژه تشکیل دهد که دارای دانش و تجربه و موقعیت مردمی لازم برای این مهم مالی باشند و با لغو قوانین دست و پاگیر، قوانینی را وضع نمایند که در جهت تحقق این شعار سازنده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه درباره انتخابات 1400 گفت: حزب موتلفه اسلامی در راستای اهمیت وحدت همه نیرو ها مصوبه ای داشت و تلاش کرد در شورای وحدت و در سایر جبهه ها و تشکل های وحدت طلب حضور موثر داشته باشد.

وی ادامه داد: اکنون با لبیک به نظر رهبر معظم انقلاب، شخصیت های تراز ریاست جمهوری در حزب موتلفه اسلامی را مطرح نموده ایم تا ان شاالله در انتخاب نهایی، شخصیتی با کفایت و با ایمان، عدالتخواه و ضد فساد، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندی های داخلی، معتقد به جوانان و امیدوار به آینده، مسوولیت سخت دولت آینده را با رای ملت به عهده بگیرد.

بادامچیان درباره سند همکاری راهبردی 25 ساله ایران و چین تاکید نمود: ایران راه مطلوب خود را به طور مستقل در روابط بین الملل انتخاب نموده و عصبانیت و نگرانی سران سلطه طلب آمریکا و بعضی کشور های اروپایی تاثیری در تصمیم گیری های ایران ندارد.

وی توضیح داد: ثبات نظام و اقتدار ایران است که برای 25 سال آینده با قدرت و توانایی های گوناگون در صحنه بین الملل و منطقه، سند همکاری با کشوری را امضا می نماید که دارای سابقه قرن ها تمدن و حکومت بوده و اکنون ابرقدرتی مستقل در جهان است.

وی اضافه کرد: ایران و چین در اتاق های اندیشه ورز خود می دانند اگر همکاری و همفکری جامع بین این دو قدرت عظیم برقرار باشد و روسیه، هند، پاکستان و کشور های همراه آنان در غرب آسیا با هم باشند نیمی از قدرت جهان را در اختیار دارند و جهان تحولی شگرف خواهد یافت.

بادامچیان گفت: بدیهی است که سلطه گران غربی، غربگرا ها و غربزده های داخلی از این اقدام عصبانی باشند و تحلیل های وارونه داشته باشند که البته تاثیری هم در ملت ندارند و نخواهند داشت.

وی یادآور شد: امضای سند همکاری راهبردی 25 ساله ایران و چین تصمیم گیری مستقل دو کشور قدرتمند است و عصبانیت سلطه گران تاثیری در آن نخواهد داشت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه درباره مذاکرات برجامی نیز گفت: اگر آمریکا بخواهد به برجام برگردد مواضع ایران کاملا شفاف است. برجام از نظر ایران یک قرارداد بود که طرف های قرارداد باید به تعهدات خود عمل می کردند که ایران عمل کرد، اما آمریکا و اروپایی ها عمل نکردند و در نتیجه ایران هم نمی توانست یک طرفه به قرارداد عمل کند.

وی اضافه کرد: حالا هم مواضع ما کاملا آشکار است؛ آمریکا کلیه تحریم ها را لغو کند، عذرخواهی نماید و ایران راستی آزمایی کند، آنگاه بر اساس منافع متقابل تصمیم گیری نماید و الا هرنوع نشست، جز حرف نتیجه ای نخواهد داشت و ملت ایران وقت خود را صرف آن نمی نماید.

بادامچیان در بخش دیگری از این مصاحبه درباره هم پرسی ملی (رفراندوم) گفت: همه پرسی ملی، نظرخواهی از مردم است و راه حل آن در قانون اساسی معین شده است.

وی توضیح داد: رئیس جمهور سوگند خورده مجری قانون اساسی باشد و طبق قانون اساسی سخن بگوید. حال اگر در پی نظرخواهی از مردم است از ملت بپرسد که آیا نسبت به ادامه فعالیت دولت او رضایت دارند؟

بادامچیان تاکید نمود: وقتی ملت یکپارچه از عملکرد این دولت ناراضی است، همه پرسی مردمی نتیجه ای منفی برای دولت خواهد داشت. از نظر ما بهتر است دولت در این چند ماه پایانی به تلاش برای حل مسائل مردم اقدام کند که مشکل مرغ و تخم مرغ پدید نیاید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بادامچیان: دولت در این چند ماه پایانی به تلاش برای حل مسائل مردم بپردازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بادامچیان: دولت در این چند ماه پایانی به تلاش برای حل مسائل مردم بپردازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید