استعدادیابی و سازندگی از اولویت های فدراسیون کوهنوردی است

به گزارش وبلاگ ماشین، رضا زارعی ظهر یکشنبه در مجمع انتخاباتی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان سمنان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان، درباره اولویت های فدراسیون کوهنوردی ایران، تأکید کرد: این فدراسیون بر سه محور تأکید دارد نخست آموزش، سپس قهرمانی و پس ازآن استعدادیابی و سازندگی که با رویکرد نسل جوان در دستور کار است.

استعدادیابی و سازندگی از اولویت های فدراسیون کوهنوردی است

وی بابیان اینکه برای رسیدن به آموزش بهتر توانمندسازی هیئات ورزشی سراسر کشور در دستور کار است، اضافه نمود: یکی از راه هایی که این سیاست را تضمین می نماید جذب جوانان به کوهنوردی است.

سمنان ظرفیت خوبی برای توسعه ورزش های صعودی دارد

رئیس فدراسیون کوهنوردی استعدادیابی به منظور جذب ورزشکاران مستعد را ضرورت کار هیئت های استانی دانست و توضیح داد: این کار به قهرمان پروری منجر خواهد شد.

زارعی باشگاه ها را رکن اصلی تربیت قهرمانان کوهنوردی و ورزش های صعودی دانست و تأکید کرد: ارتقاء و توسعه رشته کوهنوردی در به کارگیری ظرفیت های باشگاه ها، مربیان چه عمومی و چه در بخش خصوصی دارای اهمیت محسوب می گردد.

وی در انتها نزدیکی به پایتخت و تنوع اقلیمی استان سمنان را ویژگی منحصر به فرد این منطقه برای رشد ورزش های صعودی دانست و گفت: این استان می تواند میزبان رویدادهای ورزشی از این دست باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استعدادیابی و سازندگی از اولویت های فدراسیون کوهنوردی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعدادیابی و سازندگی از اولویت های فدراسیون کوهنوردی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید