کاخ سفید: بایدن از اظهاراتش درباره پوتین پشیمان نیست خبرنگاران

به گزارش وبلاگ ماشین، سخنگوی کاخ سفید گفت رئیس جمهور آمریکا از اینکه در یک مصاحبه تلویزیونی همتای روسی خود را قاتل خوانده است، احساس پشیمانی نمی کند.

کاخ سفید: بایدن از اظهاراتش درباره پوتین پشیمان نیست خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ ماشین به نقل از شبکه خبری سی ان ان، جنیفر ساکی سخنگوی کاخ سفید روز پنج شنبه در یک نشست خبری اعلام نمود که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا از اینکه اخیراً ولادیمر پوتین همتای روسی خود را قاتل خوانده است، پشیمان نیست.

سخنگوی کاخ سفید در خصوص اظهارات جنجالی اخیر جو بایدن علیه ولادیمیر پوتین در مصاحبه با شبکه خبری ABC، گفت: رئیس جمهور بایدن از اینکه رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین را قاتل خوانده است، احساس پشیمانی نمی کند. رئیس جمهور یک پاسخ صریح به یک سؤال صریح داد.

جو بایدن روز چهارشنبه در مصاحبه با شبکه خبری ای بی سی اعلام نمود که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به زودی تاوان آنچه تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا خوانده شده است را پس خواهد داد.

رئیس جمهور آمریکا همچنین در پاسخ به سؤالی درباره اینکه آیا فکر می کند که ولادیمیر پوتین یک قاتل است، گفت: این طور فکر می کنم

متعاقباً ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در واکنش به اظهارات همتای آمریکایی خود گفت: برای او آرزوی سلامتی دارم. کسی که دیگران را این طور توصیف می کند، قاتل است.

ولادیمر پوتین همچنین در مصاحبه با شبکه روسیه 24 اعلام نمود که همتای آمریکایی خود را به یک گفتگوی زنده و مستقیم به گونه ای که مردم روسیه، آمریکا و دیگر کشور های جهان مخاطب صحبت های دو طرف باشند، دعوت می کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کاخ سفید: بایدن از اظهاراتش درباره پوتین پشیمان نیست خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ سفید: بایدن از اظهاراتش درباره پوتین پشیمان نیست خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید