مرزبان: علیپور نباید سپر مسائل پرسپولیس گردد، تیمی که در آن اتحاد نباشد نتیجه نمی گیرد

به گزارش وبلاگ ماشین، کارشناس فوتبال ایران گفت: طرفداران پرسپولیس فراموش نکنند علی علیپور چه گل های مهمی برای پرسپولیس زد و نباید او سپر مسائل تیمش گردد.

مرزبان: علیپور نباید سپر مسائل پرسپولیس گردد، تیمی که در آن اتحاد نباشد نتیجه نمی گیرد

علیرضا مرزبان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ماشین در خصوص تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل ماشین سازی و پنالتی چیپی که علی علیپور در این بازی زد، گفت: صرف نظر از نتیجه بازی من واقعاً ناراحتم از اینکه همه چیز در این بازی بر سر علی علیپور خراب شد، در حالی که این بازیکن نیتش این نبود که پنالتی را گل نکند. البته نمی خواهم تصمیم اشتباه علیپور در زدن پنالتی به آن شکل را توجیه کنم، اما درست نیست که تمام پیشکسوتان و طرفداران به این شکل به علیپور حمله نموده و او را بازیکنی بی مسئولیت معرفی نمایند. علیپور بیشتر از هر شخص دیگری دوست داشت آن پنالتی گل گردد و مثل هر انسان دیگری که دچار اشتباه می گردد، مرتکب خطا شد.

وی در ادامه اضافه کرد: پرسپولیس در فصل جاری نتوانسته بازی های خوبی را به نمایش بگذارد و از مسائل داخلی زیادی رنج می برد. در این شرایط نمی گردد علیپور را دلیل تمام مسائل این تیم معرفی کرد و به نوعی این بازیکن سپر تیمش گردد. در ماجرای پیش آمده عدالت رعایت نشده است. علیپور در چند فصل اخیر گل های مهمی را برای پرسپولیس به ثمر رسانده است و الان نباید قربانی یک اشتباه گردد. بهتر است طرفداران و کل مجموعه پرسپولیس به فکر این باشند که روحیه علیپور را برگردانند، چرا که هنوز راستا زیادی تا خاتمه فصل باقی مانده است.

مرزبان با تأکید بر اینکه پرسپولیس هنوز به زمان احتیاج دارد، خاطر نشان کرد: تیمی که کادر فنی اش تغییر می نماید، مدیریتش عوض می گردد، سرپرستش تغییر می نماید و چند بازیکن جدید هم به ترکیبش اضافه می گردد، طبیعی است که از روز های اوج خود فاصله بگیرد. باشگاه بزرگی مثل بایرن مونیخ از زمانی که کادرفنی اش را تغییر داد و نیکو کواچ را آورد هنوز نتوانسته به همان تیمی تبدیل گردد که طرفدارانش انتظار آن را دارند. پرسپولیس در این فصل بازیکنانش آن اتحاد و یکدلی را ندارند و این مسئله در زمین مسابقه کاملاً مشهود است. بعضی بازیکنان برای خودشان بازی می نمایند تا تیم. کادرفنی هنوز به ترکیب دلخواه و تفکرات مدنظرش نرسیده و انتظار از دستیار ایرانی و سرپرست تیم بیشتر از این هاست. مدیریت باشگاه هم بدون توجه به خیلی از مسائل درگیر مسائل اقتصادی است و تمام توان خود را گذاشته تا برای باشگاه پول جور کند.

کارشناس فوتبال ایران در واکنش به اینکه آیا بازگرداندن برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس می تواند تصمیم خوبی برای آینده این تیم باشد یا نه، اعلام نمود: نتایجی که برانکو با پرسپولیس کسب کرد واقعاً فوق العاده بود، اما نظر من این است که این مربی کروات در خارج از ایران نتوانسته است، نتایج خوبی بگیرد. ضمن اینکه او به شکل خوبی از پرسپولیس جدا نشد و به عربستان رفت. مصاحبه هایی هم بر ضد مدیریت پرسپولیس انجام داد که اگر اینها را کنار هم قرار دهیم به این نتیجه می رسیم که بازگرداندن برانکو نمی تواند تصمیم درستی باشد. کالدرون مربی بدی نیست، اما او زمانی پیروز خواهد شد که دیگر عوامل مجموعه هم کارشان را درست انجام دهند. از بازیکنان گرفته که باید برای تیم بازی نمایند نه خودشان، مدیریت باشگاه و افرادی که باید روی نیمکت به پرسپولیس یاری نمایند تا اتحاد و یکدلی در مجموعه باشگاه و همچنین بازیکنان بیشتر گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مرزبان: علیپور نباید سپر مسائل پرسپولیس گردد، تیمی که در آن اتحاد نباشد نتیجه نمی گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرزبان: علیپور نباید سپر مسائل پرسپولیس گردد، تیمی که در آن اتحاد نباشد نتیجه نمی گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید