مدال طلا و نقره جوجیتسوی ایران در داخل سالن آسیا، حذف 7 کشتی گیر سنتی ایران

به گزارش وبلاگ ماشین، در جریان رقابت های جوجیتسوی بازی های داخل سالن آسیا در عشق آباد ترکمنستان، 2 نماینده ایران فینال وزن 94+ کیلوگرم را برگزار خواهند کرد.

مدال طلا و نقره جوجیتسوی ایران در داخل سالن آسیا، حذف 7 کشتی گیر سنتی ایران

به گزارش وبلاگ ماشین، در ادامه رقابت های داخل سالن قهرمانی آسیا که در عشق آباد ترکمنستان در جریان است، در رقابت های کشتی سنتی کلاسیک هفت نماینده ایران حذف شدند و تنها حامد میرزاپور در وزن 90 کیلوگرم راهی دیدار نهایی شد.

در وزن 90 - کیلوگرم حامد میرزاپور، ابتدا آکشای از هند را برد، سپس در یک چهارم نهایی مقابل کریم زودا از تاجیکستان به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی رسید. میرزاپور برای رسیدن به فینال مقابل حریفی از افغانستان پیروز شد و به فینال رسید.

در وزن 57 - کیلوگرم قاسم نوروزی در مبارزه نخست مقابل آلانور کوکو از ترکمنستان مغلوب گردید و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 62 - کیلوگرم ناصر قربانپور ابتدا حریفی از هند را برد، اما در مرحله یک چهارم نهایی مقابل حریفی از مغولستان مغلوب گردید و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 68 - کیلوگرم اسماعیل امیری ابتدا شه زاد از پاکستان را شکست داد ، اما در مرحله یک چهارم نهایی مقابل حریفی از ازبکستان مغلوب گردید و او نیز از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 75 - کیلوگرم قاسم دزی، در نخستین مبارزه مقابل باسیل اورازوف از ترکمنستان مغلوب گردید و از دور این رقابت ها کنار رفت.

در وزن 82 - کیلوگرم حبیب الله ترابی ابتدا حریفی از پاکستان را برد، اما در دومین مبارزه خود مقابل مهربان از افغانستان مغلوب گردید و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 100 - کیلوگرم محمود پروانه در مبارزه نخست خود مقابل حریفی از ازبکستان مغلوب گردید و حذف شد.

در وزن 100 + کیلوگرم حبیب غلامپور در نخستین مبارزه از اورازالیف از کشور میزبان مغلوب گردید و حذف شد.

طلا و نقره ایران در رقابت های جوجیتسو/ مدال برنز در انتظار منصوری

اما در رقابت های جوجیتسو نیز مسعود حسن زاده و مسعود جلیل وند، نمایندگان ایران در وزن 94 + کیلوگرم راهی فینال شدند و باید به مصاف یکدیگر بروند. به این ترتیب مدال طلا و نقره ایران در این وزن حتمی شد.

حسن زاده ابتدا ندیپ از تایلند را برد و سپس مقابل حریفانی از ترکمنستان و لبنان به برتری رسید و فینالیست شد.

مسعود جلیل وند نیز، به ترتیب حریفانی از اردن، پاکستان و ترکمنستان را برد و راهی فینال شد.

محمد منصوری در وزن 77 - کیلوگرم نیز به دیدار رده بندی رفت و برای کسب مدال برنز باید به مصاف حریفی از امارات برود. منصوری ابتدا حریفی از ترکمنستان را برد و در یک چهارم نهایی مقابل حریفی از افغانستان پیروز شد، اما در نیمه نهایی به سینا ابراهیم از بحرین باخت و به رده بندی رفت.

همچنین محسن حمیدی در وزن 94 - کیلوگرم و امیر حسین خادمیان در وزن 69 - کیلوگرم با شکست مقابل حریفانی از ترکمنستان و قرقیزستان از دور رقابت ها کنار رفتند.

نسیم محمدی در وزن 62- کیلوگرم با حسا الشمسی از امارات رقابت کرد و با پیروزی سه بر صفر به مرحله بعد رفت. او در دومین دیدار بازی های آسیایی داخل سالن برابر رقیب تایلندی خود علیرغم شایستگی و تلاش نتیجه را واگذار کرد.

محمدی در جدول بازنده ها نیز مقابل مارال اووزگلی ریوا از ترکمنستان 3 بر صفر مغلوب گردید و از دور رقابت ها کنار رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مدال طلا و نقره جوجیتسوی ایران در داخل سالن آسیا، حذف 7 کشتی گیر سنتی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدال طلا و نقره جوجیتسوی ایران در داخل سالن آسیا، حذف 7 کشتی گیر سنتی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید