خانم ها دوست دارند همسرانشان این لباس ها را بپوشند

به گزارش وبلاگ ماشین، بعضی استایل های مردان برای خانم ها بسیار مجذوب کننده تر است. حال می خواهیم بدانیم آقایان مجذوب کننده از نظر خانم ها چه ویژگی هایی دارند؛ این موضوع گاهی به چهره و اندام آقایان نیز مرتبط نیست بلکه هنر آن ها در چیدمان یک استایل مردانه است.

خانم ها دوست دارند همسرانشان این لباس ها را بپوشند

داشتن ظاهر خوب برای آقایان امتیاز بزرگی است. شما با داشتن ظاهر خوب حرفه ای تر به نظر می رسید و باید باور کنید که با استایل مناسب پیروز تر خواهید بود. اما خوش استایل بودن اصولی دارد که باید مطابق آن عمل کرد. در این مطلب از وبلاگ ماشین به موضوع تیپی مجذوب نماینده برای آقایان می پردازیم.

تیپی مجذوب نماینده برای آقایان

جین پوشی

اگر تا به امروز نتوانسته ایم که شما را قانع کنیم که جین بپوشید شاید این مطلب به شما یاری کند. نزدیک 40 درصد از زنان اذعان داشته اند که بیشتر جذب مردانی می شوند که استایل کژوال به ویژه شلوار جین پوشیده اند.

لباس های اسلیم و متناسب

لباس هایی که متناسب با اندام شما هستند و سایز درستی دارند به هر لباس دیگر ارجحیت دارند. فرقی نمی نماید که شما چه اندامی داشته باشید لاغر یا عضلانی بودن بلکه این که بتوانید لباس مناسب را انتخاب کنید اهمیت دارد. حتی اگر اندام عضلانی و مردانه مجذوب نمایندهی نیز داشته باشید اگر لباس های بیش از حد تنگ بپوشید زننده خواهد شد.

کفش ها

افراد به ویژه خانم ها شما را با کفش هایتان قضاوت می نمایند. تقریبا 25 درصد از خانم ها بیان نموده اند که مردانی که کفش آکسفورد یا بروژ می پوشند مرد ایده آل آنها هستند.

مطالعه روانشناسی که در این زمینه انجام گرفته نشان داده که مردانی که کفش چرم مردانه مرتب و با کیفیتی به پا داشته اند به نظر خانم ها بسیار مجذوب نماینده تر و مردانه بنظر می رسند.

شلوارهایی که مچ پا بیرون هستند

تنها 6 درصد از خانم ها بیان داشته اند که چنین شلوارهایی که مچ پای مردان تعیین می گردد مجذوب نماینده هستند و اکثریت آن را رد نموده اند زیرا حس می نمایند استایل مردانه آن ها کاهش پیدا می نماید. اگر به ناخن های خود اهمیت می دهید، به مطلب کارهای ضروری برای داشتن ناخن های زیبا مراجعه کنید.

تیشرت یقه هفت

تیشرت های یقه هفت که بسیار باز هستند و بخش زیادی از سینه مردان تعیین می گردد هیچ مجذوب نمایندهیتی برای خانم ها ندارد. تنها افراد اندکی هستند که مخالف این فکر می نمایند. بنابراین تا حد امکان از تیشرت های یقه باز استفاده نکنید.

کت و شلوار

یک کت و شلوار خوش دوخت می تواند بسیار شما را مجذوب نماینده و مردانه کند. بنابراین کت و شلوار چیزی است که ارزش سرمایه گذاری دارد. خانم ها بیان نموده اند که آقایان با کت و شلوار قابل اتکاتر بنظر می رسند.

پیشنهاد مطالعه: بعلاوه می توانید مطلب کیف و کفش خود را با مد روز ست کنید را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا

به "خانم ها دوست دارند همسرانشان این لباس ها را بپوشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانم ها دوست دارند همسرانشان این لباس ها را بپوشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید