ثبت نام 7421 داوطلب در خاتمه روز پنجم برای انتخابات مجلس

به گزارش وبلاگ ماشین، دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور از ثبت نام 7421 داوطلب تا خاتمه روز پنجم ثبت نام از داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اطلاع داد.

ثبت نام 7421 داوطلب در خاتمه روز پنجم برای انتخابات مجلس

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ ماشین، سیداسماعیل موسوی دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور در انتها روز پنجم ثبت نام انتخابات مجلس با حضور در جمع وبلاگ ماشینی که در ستاد انتخابات کشور حضور داشتند، گفت: با توجه به اینکه در روز های انتهای ثبت نام انتخابات مجلس هستیم، چون پیش بینی می گردد که از فردا تعداد بیشتری ثبت نام نمایند، برای سهولت کار، همکاران ما در ستاد انتخابات، اپلیکیشن موبایلی را فراوری نموده اند که داوطلبان می توانند آن را دانلود نمایند و در آن بخشی از اطلاعات خود را بارگذاری نمایند تا زمان ثبت نامشان کمتر گردد.

وی با ذکر اینکه تعداد ثبت نام نمایندگان تا آخر روز پنجم 7421 نفر شامل 821 زن 6600 مرد است، گفت: 4 درصد از داوطلبان دارای سابقه نمایندگی در ادوار مختلف، 26 درصد ایثارگر، 4 درصد دارای تحصیلات حوزوی، 13 درصد مقطع دکتری، 78 درصد مقطع کارشناسی ارشد. 5 درصد لیسانس و کمتر از لیسانس هستند.

موسوی گفت: استان های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان و فارس بیشترین داوطلب را داشتند.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه چگونه بعضی با مدرک کارشناسی داوطلب شده اند، گفت: گفتیم جامعه ایثارگری و فرزندانشان و آزادگان و رزمندگان 6 ماهه از مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار می شوند. نمایندگان هم مقطع تحصیلی بالاتری دارند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور درباره امکان تمدید مهلت ثبت نام انتخابات مجلس گفت: فعلا بنای تمدید نداریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت نام 7421 داوطلب در خاتمه روز پنجم برای انتخابات مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 7421 داوطلب در خاتمه روز پنجم برای انتخابات مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید