تارتار: با تصمیم باشگاه برابر شهرخودرو بازی نمی کنیم، راهی که می رویم عاقبت ندارد

به گزارش وبلاگ ماشین، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان این که صحبتی درباره بازی با شهرخودرو ندارم، گفت: باشگاه تصمیم گرفته است که فردا به میدان نرویم.

تارتار: با تصمیم باشگاه برابر شهرخودرو بازی نمی کنیم، راهی که می رویم عاقبت ندارد

به گزارش وبلاگ ماشین، مهدی تارتار در نشست خبری امروز دیدار تیمش برابر شهرخودرو، اظهار کرد: با رای کمیته انضباطی در حق باشگاه و تیم ما اجحاف شده است و ما مستحق این رای و محرومیت طرفداران نیستیم. امیدوارم در این رای تجدیدنظر گردد و رای به حالت معلق دربیاید و در صورت تکرار اعمال گردد.

وی ادامه داد: از رییس کمیته انضباطی می خواهم برای یک بار هم که شده به شهر مسجدسلیمان بیاید تا ببیند که مردم مسجدسلیمان با چه مسائل و سختی هایی زندگی می نمایند. تنها دلخوشی مردم این است که برای بازی های نفت به استادیوم بیایند که اکنون با رای کمیته انضباطی این دلخوشی نیز گرفته شده است.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان این که صحبتی درباره بازی با شهرخودرو ندارم، گفت: باشگاه تصمیم گرفته است که فردا به میدان نرویم و به این تصمیم احترام می گذاریم.

وی در ادامه نیز اعلام کرد: مسائل اقتصادی نیز محقق نشده است و باشگاه نتوانسته به تعهدات خود عمل کند. در حال حاضر شرایط ذهنی خوبی نداریم و واقعا کار سخت شده است. سه ماه است که کارمان را آغاز نموده ایم اما بازیکنانم هیچ دریافتی نداشته اند. آن ها تا کنون کار بزرگی نموده اند و نتایج خوبی برابر تیم های مدعی کسب نموده اند.

تارتار گفت: ما کنار تیم مان یک پزشک نداریم و این یک فاجعه است. در سال های فعالیتم در فوتبال چنین چیزهایی را ندیده بودم. از مسوولان انتظار دارم دست به دست هم دهند و مسائل را از سر راه تیم بردارند. این راهی که می رویم عاقبت ندارد.

وی اعلام کرد: این تیم تنها دلخوشی مردم است و اگر به رده های پایین تر برود آن شور و حال دیگر در این شهر نخواهد بود. امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تارتار: با تصمیم باشگاه برابر شهرخودرو بازی نمی کنیم، راهی که می رویم عاقبت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: با تصمیم باشگاه برابر شهرخودرو بازی نمی کنیم، راهی که می رویم عاقبت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید