اعمال محدودیت های شدید کرونایی در 43 شهرستان

به گزارش وبلاگ ماشین، سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بر اساس اعلام کمیته های درمان و اجتماعی امنیتی در 43 شهرستان بحرانی که بیشترین میزان ابتلا به کرونا را دارند، از دوشنبه ...

اعمال محدودیت های شدید کرونایی در 43 شهرستان

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ ماشین، سیما سادات لاری درباره دستور رییس جمهوری درباره اعمال محدودیت ها در شهر های بحرانی کرونا اضافه نمود: این محدودیت ها در گروه مشاغل دو، سه و چهار از روز دوشنبه به مدت یک هفته اعمال می گردد.

وی اضافه نمود: شهرستان های آذرشهر، جلفا، چاراویماق، عجب شیر، مراغه و مرند از استان آذربایجان شرقی، شهرستان های پیرانشهر، ماکو و مهاباد از استان آذربایجان غربی، شهرستان های خوانسار، سمیرم، شاهین شهر و میمه، گلپایگان و نجف آباد از استان اصفهان و شهرستان های ایوان و دره شهر از استان ایلام، شهرستان های دماوند و ورامین از استان تهران، درگز از استان خراسان رضوی، مسجد سلیمان از استان خوزستان، خرمدره از استان زنجان، شاهرود از استان سمنان، استهبان از استان فارس، بانه و بیجار از استان کردستان، بافت، بردسیر، رفسنجان از استان کرمان، اسلام آباد غرب، پاوه و گیلان غرب از استان کرمانشاه، گچساران از استان کهگیلویه و بویراحمد، الیگودرز، پلدختر، دورود و کوهدشت از استان لرستان، دلیجان از استان مرکزی، تویسرکان، رزن و نهاوند از استان همدان، ابرکوه، خاتم و مهریز از استان یزد مشمول اعمال محدودیت ها خواهند بود.

وی بیان نمود: همچنین در جلسه روز پنجشنبه رییس جمهوری با روسای کمیته های ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد که بر اساس پیشنهاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا، از روز دوشنبه 5 آبان تا سرانجام آبان ماه، حضور کارکنان دولت و دستگاه های اجرایی در تهران تا 50 درصد کاهش پیدا کند.

معاون وزیر بهداشت ادامه داد: بر اساس دستور رییس جمهوری، این اقدام به ترتیبی خواهد بود که با استفاده از روش های الکترونیک و دورکاری، ارائه خدمات با مسئله ای روبرو نگردد.

بنابر اعلام وبدا، سخنگوی وزارت بهداشت اظهار کرد: مقابله با ویروس کرونا نیازمند عزم همگانی، همکاری و همراهی جامعه و همه دستگاه های اجرایی است. امیدواریم با اعمال این محدودیت ها، رعایت فاصله گذاری، رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک بتوانیم فرایند شیوع ویروس کرونا در کشور را متوقف کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعمال محدودیت های شدید کرونایی در 43 شهرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال محدودیت های شدید کرونایی در 43 شهرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید