آیا قصه مورتال کامبت 11 ادامه پیدا می کند؟

به گزارش وبلاگ ماشین، این طور که به نظر می رسد، سازندگان سری بازی های مورتال کامبت می خواهند با محتوای دانلودی تازه، به پشتیبانی از مورتال کامبت 11 ادامه دهند. تیزر کوتاهی برای مورتال کامبت 11 منتشر شده است که از ادامه قصه حماسی بازی می گوید.

آیا قصه مورتال کامبت 11 ادامه پیدا می کند؟

تیزر منتشر شده برای مورتال کامبت 11 رسما قصه حماسی ادامه پیدا می کند نام گرفته است و از یک رونمایی برای همین امروز و فردا خبر می دهد. آن طور که از تریلر بر می آید، احتمالا شاهد رونمایی محتوای دانلودی جدیدی برای بازی خواهیم بود؛ محتوای دانلودی تازه ای که قصه بازی را ادامه می دهد و شخصیت های بیشتری به آن اضافه می کند.

از طرف دیگری، ممکن است این تیزر به نسخه جدید مورتال کامبت 11 به اسم Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection اشاره داشته باشد. نسخه Aftermath Kollection ماه گذشته در پایگاه داده استیم کشف شد. این نسخه احتمالا شامل تمام محتوای دانلودی بازی است و در کنار آن ها، محتوای جدیدی هم در خود جای خواهد داد؛ محتوای دانلودی جدیدی که موضوع رونمایی تیزر دیروز است.

شایعه دیگری هم ماه گذشته، از اضافه شدن دو بسته شخصیت جدید در کنار Aftermath Kollection به مورتال کامبت 11 خبر داده بود؛ طوری که پس از عرضه این بسته های دانلودی، تعداد شخصیت های مورتال کامبت 11 به بیش از 40 کاراکتر مختلف خواهد رسید.

همین امروز و فردا شاهد این رونمایی از سوی استودیوی بازی سازی NetherRealm خواهیم بود؛ در نتیجه لازم نیست درباره آن بیشتر برآورد کنیم.

بازی مورتال کامبت 11 برای کنسول های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، کامپیوتر و نینتندو سوییچ عرضه شده است. تا به حال شاهد عرضه شش شخصیت جدید به صورت دانلودی برای این بازی بوده ایم؛ شخصیت هایی مثل سیندل، جوکر، ترمیناتور و اسپاون.

تصور می کنید شخصیت های جدیدی که احتمالا قرار است به مورتال کامبت 11 اضافه شوند، کدامیک از شخصیت های کلاسیک مجموعه هستند؟ آیا بالاخره قرار است شاهد بازگشت میلینا به مورتال کامبت 11 باشیم یا نه؟

تیزر منتشر شده را در ادامه قرار داده ایم.

منبع: توییتر

منبع: دیجیکالا مگ

به "آیا قصه مورتال کامبت 11 ادامه پیدا می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا قصه مورتال کامبت 11 ادامه پیدا می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید