کشاورز بی دست که همه کاری انجام می دهد

به گزارش وبلاگ ماشین، یک کشاورز اهل دهکده ای دورافتاده در جنوب چین در شبکه های اجتماعی به میلیون ها نفر نشان داده است که فردی بدون دست می تواند به خوبی زندگی کند و بر فقر غلبه کند.

کشاورز بی دست که همه کاری انجام می دهد

به گزارش وبلاگ ماشین، این جوان 33 ساله که فن یتیان نام دارد با پا های خود می تواند آشپزی کند، خط چینی بنویسد و حتی خیاطی کند.

ناتوانی نتوانست این مرد بی دست را شکست دهد، اما در عوض او به گونه ای رشد کرده که انعطاف پذیر و همه کاره باشد. فن یتیان می تواند در برخی موارد از جمله افراد توانمند ماهرتر باشد.

آشپزی، خوشنویسی، شنا، بازی پینگ پنگ، بنایی، کار های کشاورزی و به طور کلی در هیچ کاری به فردی وابسته نیست.

این جوان زمانی که 3 ساله بود هر دو دست خود را در یک سانحه رانندگی از دست داد.

او که در خانواده ای فقیر به دنیا آمد و بزرگ شد، پس از سرانجام دبیرستان نتوانست به تحصیل ادامه دهد، بنابراین کشاورزی، خطاطی و سخنرانی منابع اصلی درآمد اوست.

فن یتیان می گوید: می خواستم به دیگران نشان دهم که با پاهایم هر کاری را که دیگران با دستانشان انجام می دهند، انجام می دهم.

وی بیشتر مهارت ها را در دوران کودکی آموخت، در 8 سالگی خیاطی را یاد گرفت تا به مادربزرگش کمک کند لباس های پاره شده را ترمیم کند.

او زندگی روزمره خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد. ویدئو های الهام بخش او بیش از 3.4 میلیون لایک آنلاین دریافت کرده است.

منبع: فرارو

به "کشاورز بی دست که همه کاری انجام می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشاورز بی دست که همه کاری انجام می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید