کسب رتبه نخست به پرداخت ملت در صنعت پرداخت الکترونیک

به گزارش وبلاگ ماشین، شرکت به پرداخت ملت در آذرماه امسال ضمن حفظ صدرنشینی خود به لحاظ اندازه مبلغ تراکنش های صورت گرفته، از نظر تعداد تراکنش ها نیز جایگاه نخست PSP های کشور بازگشت.

کسب رتبه نخست به پرداخت ملت در صنعت پرداخت الکترونیک

به گزارش روابط عمومی شرکت به پرداخت ملت و به نقل از گزارش شماره نود شرکت شاپرک، این شرکت به پشتوانه برنامه ها و سرمایه گذاری های اجرا شده، طی پاییز امسال روند صعودی در سهم خود از بازار پرداخت الکترونیک کشور را شروع کرد و با کسب سهم 19.51 درصدی در شاخص سهم تعداد تراکنش های اجرا شده در آذرماه 1401، به صدر بازار صنعت پرداخت الکترونیک بازگشت.

بنا بر اعلام شرکت شاپرک (شبکه الکترونیکی پرداخت کارت)، به پرداخت ملت به لحاظ سهم درصد مبلغی نیز با کسب 19.96 درصدی از این بازار و فاصله زیاد از رقبا، جایگاه نخست و بلامنازع خود را در میان شرکت های پرداخت حفظ کرد.

بعلاوه لازم به ذکر است این شرکت با دارا بودن سهم 50.91 درصدی از تعداد و سهم 52.31 درصدی از مبلغ تراکنش های ابزار پذیرش موبایلی، جایگاه نخست بازار در این حوزه را از آن خود نموده است.

از سوی دیگر، شرکت به پرداخت ملت دارای بیشترین سهم تعداد تراکنش سرویس پرداخت قبض و خرید شارژ با کسب سهم 29.99 درصد است.

علاوه بر این ها، به پرداخت ملت در آذرماه امسال، علاوه بر کسب رتبه نخست، دارای بیشترین میزان شاخص اثربخشی کارتخوان فروشگاهی فعال سیستمی در بین رقبای اصلی بوده و بعلاوه دارای بیشترین سهم از مبلغ تراکنش های سرویس خرید با کسب سهم 20.6 درصد است.

منبع: فرارو

به "کسب رتبه نخست به پرداخت ملت در صنعت پرداخت الکترونیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب رتبه نخست به پرداخت ملت در صنعت پرداخت الکترونیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید