واریز سود سهام عدالت تا پنجشنبه، فردا درباره دامنه نوسان بورس تصمیم گیری می گردد

به گزارش وبلاگ ماشین، وزیر اقتصاد با بیان اینکه کوشش می کنیم سود سهام عدالت را به طور کامل تا 5 شنبه واریز کنیم، گفت: فردا در خصوص دامنه نوسان بورس تصمیم گیری خواهد شد که از سه حالت خارج نیست.

واریز سود سهام عدالت تا پنجشنبه، فردا درباره دامنه نوسان بورس تصمیم گیری می گردد

به گزارش وبلاگ ماشین به نقل از فارس، فرهاد دژپسند در خصوص واریز سود سهام عدالت اظهارداشت: از 10 روز قبل در تلاشیم که سود را از شرکت ها بگیریم و قبل از عید پرداخت کنیم. سعی می کنیم چهارشنبه و پنجشنبه سود سهام عدالت به حساب افراد واریز شود.

وزیر امور مالی و دارایی بیان داشت: رقم سود عدد خوبی است؛ مثلاً برای یک خانواده چهار نفره حدود 800 هزار تومان واریز می شود. می خواهیم آن را کامل به افراد بدهیم. می توانیم الان نفری 100 هزار تومان بدهیم اما تلاشمان این است که تا آخر همین هفته به طور کامل پرداخت شود.

سه سناریو درباره دامنه نوسان بورس

وی در خصوص اینکه دامنه نوسان بورس تغییر نموده است، توضیح داد: قرار است در جلسه فردای شورای عالی بورس تصمیم گیری شود. براساس مصوبه قرار شد یک ماه پس از اجرای دامنه فعلی، ارزیابی و آنالیز صورت بگیرد و در خصوص آن تصمیم گیری شود.

وزیر اقتصاد مطرح نمود: حرفه ای ها دنبال این هستند که از دامنه نامتقارن عبور کنیم. توده سهامداران البته موافق نیستند. باید بحث شود که کدام دامنه را انتخاب کنیم.

دژپسند گفت: عده ای که می گویند از دامنه نامتقارن عبور کنیم یک دیدگاه شاذ دیگری هم دارند که دامنه نوسان به مثبت و منفی 10 درصد برسد.

وی تضریح کرد: تصمیم گیری در خصوص دامنه سه حالت دارد؛ یا دامنه نوسان نامتقارن یک ماه دیگر تمدید می شود، یا به حالت قبل برمی شود و یا حالت جدید مثبت و منفی بالاتر در نظر گرفته خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "واریز سود سهام عدالت تا پنجشنبه، فردا درباره دامنه نوسان بورس تصمیم گیری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز سود سهام عدالت تا پنجشنبه، فردا درباره دامنه نوسان بورس تصمیم گیری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید