مسمومیت 7 نفر با گاز مونوکسید کربن در 5 واحد یک ساختمان مسکونی

به گزارش وبلاگ ماشین، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از مسمومیت 7 نفر با گاز مونوکسید کربن در 5 واحد یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان نیرو هوایی تهران اطلاع داد.

مسمومیت 7 نفر با گاز مونوکسید کربن در 5 واحد یک ساختمان مسکونی

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ ماشین، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره حادثه گازگرفتگی و مسمومیت با گاز منواکسید کربن در یک ساختمان مسکونی در خیابان نیروی هوایی گفت: ساعت 5:10 صبح امروز وقوع حادثه گازگرفتگی و مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در یک ساختمان مسکونی، 5 طبقه 15 واحدی به نیرو های آتش نشانی گزارش داده شد.

وی اضافه نمود: نیرو های آتش نشانی پس از اطلاع از این حادثه در محل حاضر شدند و معین شد که 5 واحد روی هم در این ساختمان با حادثه نشت گاز مونوکسید کربن روبرو شده بودند و در این حادثه 7 نفر دچار مسمومیت شدید با گاز مونوکسید کربن بودند که تحویل نیرو های اورژانس شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام کرد: با آنالیز های کارشناس آتش نشانی معین شد، روز گذشته فردی در موتورخانه جهت سرویس حضور یافته و دهانه روی سطح دودکش خروجی را دستخوش تغییر قرار داده بود و همین مسئله سبب جلوگیری از خروج آلاینده ها و نشت گاز مونوکسید کربن در بعضی از واحد های این ساختمان شده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مسمومیت 7 نفر با گاز مونوکسید کربن در 5 واحد یک ساختمان مسکونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسمومیت 7 نفر با گاز مونوکسید کربن در 5 واحد یک ساختمان مسکونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید