قرعه کشی 5 محصول طرح فروش فوق العاده سایپا

به گزارش وبلاگ ماشین، قرعه کشی فروش فوق العاده 5 محصول سایپا در هفته دوم دی ماه 1400 انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی به وسیله نهاد های نظارتی ساعت 8 صبح روز دوشنبه، 13 دی ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

قرعه کشی 5 محصول طرح فروش فوق العاده سایپا

به گزارش سایپانیوز، قرعه کشی طرح فروش فوق العاده 5 محصول سایپا شامل کوییک با گیربکس معمولی، کوییک. آر، تیبا2 با رینگ فولادی، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و سایپا 151 با حضور نهاد های نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار گردید.

در طرح اخیر فروش فوق العاده سایپا 707 هزار و 197 نفر شرکت کردند که 696 هزار و 884 نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش 6 هزار خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نگردد، 12 هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

در این طرح 100 دستگاه خودرو کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک عرضه می گردد. علاوه بر این هزار و 400 دستگاه کوییک با گیربکس معمولی، هزار دستگاه کوییک. آر، هزار و 500 دستگاه تیبا2 با رینگ فولادی و 2 هزار دستگاه سایپا 151 عرضه می گردد.

اسامی منتخب طرح فروش فوق العاده سایپا پس از تائید نهایی به وسیله نهاد های نظارتی فردا -دوشنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت 8 صبح روز دوشنبه به مدت 72 ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح فروش فوق العاده، پیامک ارسال می نماید، اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام نمایندگان به سایت سایپا مراجعه نمایند.

منبع: فرارو

به "قرعه کشی 5 محصول طرح فروش فوق العاده سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی 5 محصول طرح فروش فوق العاده سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید