فورتنایت امسال حالت اول شخص را به بازی اضافه خواهد کرد

به گزارش وبلاگ ماشین، بازی فورتنایت (Fortnite) را می توان گسترده ترین بازی بتل رویال دانست. این بازی در سال 2017 عرضه شد و در این 7 سال پیشرفت بسیار زیادی داشت. به حدی که ما شاهد برگزاری کنسرت های مختلف، رویدادهای متفاوت و افزوده شدن محتوای بسیار زیادی برای آن بودیم. طرفداران بازی فورتنایت نیز به بهترین نحو از آن حمایت کرده و هرگز نگذاشتند این بازی محبوبیت خود را از دست بدهد.

فورتنایت امسال حالت اول شخص را به بازی اضافه خواهد کرد

نکته جالب اینجاست که بازی فورتنایت هرگز حالت اول شخص نداشت. در این بازی همواره به حالت سوم شخص بود که برای افرادی که هزینه بسیار زیادی برای داشتن اسکین های مختلف پرداخت می کردند، بسیار مناسب بود. با این حال طرفداران سبک شوتر واقعی همواره در پی تجربه اول شخص عناوین مختلف هستند. به همین دلیل است که بسیاری از بازی ها دارای این حالت بوده یا اینکه حالت اول شخص را دیرتر به بازی اضافه می کنند.

حال شرکت اپیک (Epic)، سازنده بازی فورتنایت، اعلام کرده که قصد دارد حالت اول شخص را به این بازی اعلام کند. در رویدادی که اخیراً به نام State of Unreal برگزار شد، اپیک بیان نمود که کاربران می توانند محتوای شخص ثالث (Third Party) بازی فورتنایت را به شکل اول شخص تجربه کنید.

طبق بیانیه اپیک، بازی اصلی هنوز به شکل سوم شخص است ولی در ادامه این رویداد و ارائه شما در اسلاید ها مشاهده می کنید که نوشته شده در ربع چهارم سال 2024 میلادی ما شاهد اضافه شده حالت اول شخص به بازی فورتنایت خواهیم بود. با این حال هنوز اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده و طرفداران همچنان باید صبور باشند.

در اصل اینطور که به نظر می رسد بازی اصلی فورتنایت همچنان به سبک سوم شخص ادامه خواهد داشت. در اصل حالت بتل رویال بازی همچنان به شکل سوم شخص است و قرار نیست تغییر کند. دوربین اول شخص برای افرادی کاربرد دارد که سازنده محتوا هستند و از ادیتور آنریل (Unreal Editor) برای بازی فورتنایت استفاده ی کنند. در نتیجه افراد دیگر می توانند بازی فورتنایت را به صورت اول شخص تماشا کنند ولی خود بازی به صورت اول شخص قابل تجربه نیست.

در خط زمانی که شرکت اپیک منتشر کرده، چندین مورد دیگر مثل اضافه شدن بخش چت و گفت و گو به همراه تجارت آیتم و موارد دیگر از این دسته اضافه شده است. همینطور اینکه موانع زیادی به بازی اضافه شده و کاربران می توانند از خلاقیت خود در بازی فورتنایت استفاده کنند تا سطوح مختلفی طراحی کنند. به دلیل اینکه برخی از افراد به ساخت و ساز در بازی فورتنایت علاقه داشته و همین موضوع این بازی را برای جوامع خاصی مجذوب کننده کرده است.

یکی از موارد بسیار جالبی که اپیک به آن اشاره کرد این است که سازندگان محتوا برای فورتنایت از زمان اضافه شدن ادیتور آنریل نزدیک به 320 میلیون دلار برای ساخت محتوا دریافت کرده اند. این ابزار به کاربران اجازه می دهد تا به بهترین نحو ویدیو خود را ادیت کرده و به محیط بازی به طور کامل دسترسی داشته باشند.

منبع Gamespot

منبع: دیجیکالا مگ

به "فورتنایت امسال حالت اول شخص را به بازی اضافه خواهد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فورتنایت امسال حالت اول شخص را به بازی اضافه خواهد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید