فعالیت مهارت آموزان ماده 28 در کلاس های درس، معین زمان اعلام نتایج آزمون اصلح

به گزارش وبلاگ ماشین، کچوئیان با اشاره به برگزاری آزمون اصلح درباره اعلام نتایج این آزمون و چگونگی پذیرش مهارت آموزان شرح داد.

فعالیت مهارت آموزان ماده 28 در کلاس های درس، معین زمان اعلام نتایج آزمون اصلح

به گزارش ، رضا کچوئیان، عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان با تبریک فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت و شروع سال تحصیلی جدید بر تعامل مدیران برای تحقق آرمان های بلند نظام اسلامی و تحقق راه حل های سند تحول بنیادین تاکید و اظهار کرد: برگزاری آزمون جامع مهارت آموزان ماده 28 را داشتیم که از جمله پیروزیت های بزرگ این دانشگاه محسوب می گردد.

او درباره اعلام نتیجه آزمون اصلح ادامه داد: آزمون تستی تصحیح شده است و 200 هزار برگه عملکردی جامعه آماری 16 هزار نفری مهارت آموزان پس از اسکن توسط اساتید مجرب تصحیح می گردد.

کچوئیان با اشاره به اینکه مهارت آموزان از هفته نخست مهر ماه در مدارس سراسر کشور فعالیت خود را شروع می نمایند، گفت: این افراد می توانند تا زمان اعلام نتایج نهایی آزمون به دور از هر گونه نگرانی در کلاس های درس حضور یابند البته تمام کوشش ما بر این است تا در کوتاه ترین زمان ممکن نتایج نهایی آزمون اعلام گردد.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان اضافه نمود: چنانچه مهارت آموزی پیروز به کسب نمره قبولی در آزمون نشو برای کسب گواهی صلاحیت حرفه ای در آزمون بعدی حضور پیدا می نماید.

بیشتربخوانید: میانگین حقوق معلمان بیش از 4 میلیون است/ مدرسه پر نشاط، پرسش رئیس جمهور از دانش آموزان

استقرار کانون های ارزیابی در مراکز استانی

کچوئیان، خطاب به مدیران ارشد استانی توضیح داد: با توجه به صندلی و نوع فعالیت این گروه از کارشناسان در سطح کشور انتظار می رود بعضی موارد و اطلاعات مهم پس از تنظیم و تدوین بنا بر ضرورت، مستقیم به حوزه ستاد دانشگاه فرهنگیان ارسال گردد.

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از استقرار کانون های ارزیابی در مراکز استانی اطلاع داد و گفت: این اقدام بعد از اعلام نتایج آزمون جامع به جد پیگیری خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به دریافت گزارش های بازدید کارشناسان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مراکز و پردیس های استانی اظهار کرد: در جلسه اخیر معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت این دانشگاه با روسای آن مقرر شد در این بازدید ها همه نقاط ضعف و قوت پردیس ها توسط گروه ناظر اعلام و آنالیز و نتایج در اسرع وقت برای انعکاس به وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری در اختیار ستاد دانشگاه قرار گیرد.

او بر یکپارچه سازی نظام آماری دانشگاه به وسیله سامانه حس تاکید و اعلام کرد: با توجه به نوع فعالیت سامانه حس دریافت هر گونه اطلاعات مفید و یکپارچه به وسیله این سامانه توسط مراجع تصمیم گیرنده در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آسان و ممکن است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "فعالیت مهارت آموزان ماده 28 در کلاس های درس، معین زمان اعلام نتایج آزمون اصلح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت مهارت آموزان ماده 28 در کلاس های درس، معین زمان اعلام نتایج آزمون اصلح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید