فروش بی.ام.و بیشتر شد

به گزارش وبلاگ ماشین، در سه ماهه سوم امسال فروش بی ام و 8.6 درصد افزایش یافت.

فروش بی.ام.و بیشتر شد

به گزارش وبلاگ ماشین به تقل از شین هوا، خودروسازی آلمانی بی ام و با صدور بیانیه ای بیان نمود در سه ماهه سوم امسال در مجموع 675 هزار و 680 دستگاه خودرو از انواع مدل های مختلف تولیدی این کشور در سطح جهان به فروش رفته که این رقم در مقایسه با سه ماهه قبل 8.6 درصد افزایش پیدا کرده است. با این حال از زمان شیوع کرونا این شرکت نتوانسته است تا عملکرد قبلی خود را تکرار کند به گونه ای که در بازه زمانی ژانویه تا سپتامبر بی ام و در مجموع حدود یک میلیون و 640 هزار خودرو در سرار جهان به فروش رسانده است که در مقایسه با بازه مشابه در سال قبل 12.5 درصد کمتر شده است.

پیتر نوتا- عضو هیات مدیره بی ام و و مدیر امور مشتریان و فروش این شرکت گفت: به لطف تغییر در برخی از مدل ها پیروز شدیم با وجود باقی ماندن پیامدهای کرونایی، عملکرد بهتری در فروش محصولاتمان داشته باشیم.

بی ام و اعلام کرده است در سه ماهه سوم امسال میزان فروش این شرکت در تمامی بازارهای هدف رشد داشته است که بیشترین رشد مربوط به بازار چین بوده است که حدود یک سوم کل خودروهای به فروش رفته را شامل می شود. این کشور همچنین تنها کشور در بین بازارهای اصلی بی ام و بوده که میزان فروش خودرو در آن طی 9 ماه اخیر نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد مثبت داشته است.

در سه ماهه نخست امسال میزان فروش بی ام و در خود آلمان 12.1 درصد رشد نسبت به سه ماهه قبلی داشته است. با توجه به شیوع کرونا و کاهش میزان فروش، بی ام و دست به تغییرات گسترده ای در تولیدات خود زده و روی تولیدات خودروهای الکتریکی متمرکز شده است. به گفته نوتا، میزان فروش خودروهای برقی این شرکت 50 درصد بیشتر از سال قبل شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فروش بی.ام.و بیشتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش بی.ام.و بیشتر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید