طراحی استیکر های سه بعدی برای ویندوز 11!

به گزارش وبلاگ ماشین، به نظر می رسد که مایکروسافت پس از ارائه استیکر های دوبعدی در ویندوز 11، این بار تصمیم دارد استیکر های سه بعدی برای این سیستم عامل عرضه کرد.

طراحی استیکر های سه بعدی برای ویندوز 11!

به گزارش وبلاگ ماشین، ناندو کوستا طراح برجسته مایکروسافت، اخیراً فاش نموده که این شرکت همچنان در حال کار بر روی ساخت ایموجی های ویندوز 11 است. روز آدینه، کاستا یک پست وبلاگی در مورد جهت تازه مایکروسافت برای سیستم ایموجی خود نوشت و بیان کرد که این شرکت در حال طراحی استیکر های سه بعدی برای ویندوز تازه خود است. کاستا در پاسخ به توییت شخصی که می خواهد شکلک های سه بعدی در ویندوز 11 داشته باشد، می گوید: در حال کار بر روی آن هستیم. زمان ارائه این استیکر های سه بعدی هنوز تعیین نیست.

در حالی که مایکروسافت قول داده بود که از ایموجی های سه بعدی در ویندوز 11 رونمایی خواهد نمود، مجدد به سمت استیکر های دوبعدی خود بازگشت. این احتمالاً به این علت است که طراحی دو بعدی مسطح تر در چندین برنامه بهتر عمل می نماید. بعلاوه ممکن است بعلت بعضی محدودیت های ویندوز، مایکروسافت تا رفع کردن این محدودیت ها فعلا مجبور به استفاده از استیکر های دوبعدی باشد.

کاستا بعلاوه در مورد چگونگی طراحی ویژگی هایی مانند چین و چروک و مدل مو در شکلک های خود، چگونگی ایجاد این ایموجی ها در برنامه هایی مانند تیم های مایکروسافت و اینکه چگونه بعضی از طراحی های سفارشی آن ها از واقعیت تازه ترکیبی الهام گرفته است، شرح می دهد. مایکروسافت برای طراحی این استیکر های سه بعدی از ابزار هایی مانند Adobe Illustrator، Maxons Cinema 4D و Figma وFont Lab استفاده نموده است.

منبع: theverge

منبع: فرارو

به "طراحی استیکر های سه بعدی برای ویندوز 11!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی استیکر های سه بعدی برای ویندوز 11!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید