سوریه، انتقال 40 تروریست داعشی به پایگاه اشغالگران آمریکایی در الحسکه

به گزارش وبلاگ ماشین، منابع سوری از انتقال 40 تروریست داعشی توسط آمریکایی ها به یکی از پایگاه های غیرقانونی این کشور در استان الحسکه خبر دادند.

سوریه، انتقال 40 تروریست داعشی به پایگاه اشغالگران آمریکایی در الحسکه

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ماشین به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) نیروهای اشغالگر آمریکایی توسط بالگردهای خود 40 تروریست داعشی را از زندان الهول در شرق استان الحسکه به پایگاه غیرقانونی خود در شهر الشدادی منتقل کردند.

منابع محلی به سانا گزارش دادند که سه بالگرد نظامی متعلق به نیروهای اشغالگر آمریکایی به همراه سه بالگرد جنگی که حامل 40 تروریست داعشی بودند شب گذشته در پایگاه الشدادی فرود آمدند.

هفته گذشته نیز منابع وابسته به معارضان سوریه از انتقال 9 زندانی داعشی غیر سوری از زندانی در شهر الحسکه در شمال شرق این کشور به عراق خبر دادند.

انتقال تروریست های داعشی از سوریه به عراق و بالعکس و یا جابه جایی در داخل دو کشور، بارها اتفاق افتاده و منابع محلی گزارش آن را داده اند. در تازه ترین مورد، در 12 اسفند 1399، خبرگزاری رسمی سوریه گزارش داد که نیروهای آمریکایی به منظور مسلح سازی و استفاده از تروریست های داعشی در سوریه، 25 نفر از این تروریست ها را از خاک عراق به سوریه منتقل کرده اند. دو روز پیش از آن نیز دو بالگرد نظامی آمریکایی 10 تروریست داعشی را از پایگاه الشدادی در استان حسکه سوریه به یک منطقه بیابانی در استان دیرالزور منتقل کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سوریه، انتقال 40 تروریست داعشی به پایگاه اشغالگران آمریکایی در الحسکه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوریه، انتقال 40 تروریست داعشی به پایگاه اشغالگران آمریکایی در الحسکه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید