دموکرات ها تقلای ترامپ برای فرار از محاکمه را بی نتیجه خواندند

به گزارش وبلاگ ماشین، مدیران دموکرات محاکمه دونالد ترامپ رییس جمهوری پیشین آمریکا، درخواست تیم حقوقی وی برای نادیده دریافت محاکمه ترامپ را رد و اعلام کردند که تقلای او برای فرار (از محاکمه) کاملاً بی نتیجه است.

دموکرات ها تقلای ترامپ برای فرار از محاکمه را بی نتیجه خواندند

از شبکه ان بی سی نیوز، مدیران محاکمه ترامپ در مجلس نمایندگان دوشنبه شب در پاسخ به آخرین کوشش های تیم حقوقی ترامپ برای نادیده دریافت این پرونده اعلام کردند که دفاعیات رئیس جمهوری پیشین در خصوص چنین محاکمه ای، خلاف قانون اساسی و کاملاً بی ارزش است.

مدیران محاکمه ترامپ در نامه ای خاطر نشان کردند که مجلس نمایندگان تک تک ادعاهایی که در پاسخ به استیضاح ترامپ مطرح می گردد را رد می نماید.

در این نامه آمده است، هر یک از ادعاهای مندرج در استیضاح ترامپ توسط مجلس نمایندگان درست است و هرگونه دفاع اثباتی و قانونی که در پاسخ این لوایح آمده کاملاً بی ارزش است.

پس از تصویب دومین استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان آمریکا، شماری از سناتورهای جمهوریخواه استدلال کردند که طرح ارائه شده توسط دموکرات ها برای استیضاح ترامپ اشتباه است زیرا او دیگر در قدرت نیست و محاکمه وی غیرقانونی است.

با کوشش دموکرات ها، دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا امروز سه شنبه محاکمه می گردد تا به اتهام های مطرح شده علیه او مانند خیانت، دامن زدن به شورش در این کشور و یورش هوادارانش به ساختمان کنگره رسیدگی گردد.این دومین جلسه محاکمه ترامپ در سناست.

وی اولین رئیس جمهوری آمریکاست که دو بار استیضاح می گردد و این اولین بار در تاریخ ایالات متحده است که جلسه استیضاح علیه یک رئیس جمهوری پیشین برگزار می گردد.

در این جلسه محاکمه، اتهاماتی مبنی بر ارتکاب جرایم سنگین و بِزِه قبل از ترک قدرت مورد آنالیز قرار می گیرد.، ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "دموکرات ها تقلای ترامپ برای فرار از محاکمه را بی نتیجه خواندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دموکرات ها تقلای ترامپ برای فرار از محاکمه را بی نتیجه خواندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید