دردسر تازه برای پرسپولیس

به گزارش وبلاگ ماشین، بوژیدار رادوشویچ دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس در تاریخ 17 آذر ماه به علت اختلافات اقتصادی با باشگاه و پرداخت نشدن مطالباتش ایران را ترک کرد و به کرواسی بازگشت.

دردسر تازه برای پرسپولیس

پس از این اتفاق صحبت هایی از سوی صدری (سرپرست وقت باشگاه) درباره مذاکره با این دروازه بان برای بازگشت به ایران مطرح شد که هیچ کدام از این اتفاقات رخ نداد و رادوشویچ با وجود داشتن قراردادی سه ساله با پرسپولیس، همچنان در کشورش به سر می برد و مدیران تازه پرسپولیس نیز تا به امروز هیچ مذاکره ای با این دروازه بان نداشته اند.

رادو پس از گذشت 42 روز از بازگشت به کرواسی، هنوز اقدام به فسخ قرارداد و شکایت علیه پرسپولیس نکرده است، اما شنیده می گردد دروازه بان کروات سرخپوشان میخواهد به زودی شکایت رسمی خود از سرخپوشان را در فیفا اجرایی کند. این دروازه بان هفته گذشته و در روزهای پایانی سرپرستی مجید صدری در باشگاه پرسپولیس خانه خود در تهران را نیز به باشگاه پس داده است تا دیگر امیدی به بازگشت او به ایران نباشد.

رادوشویچ سه فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و در صورت شکایت به فیفا، پرونده حدود 900 هزار دلاری علیه سرخپوشان تشکیل خواهد شد تا بار دیگر پرسپولیسی ها با چالشی تازه و جدی روبرو شوند.

منبع: فرارو

به "دردسر تازه برای پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر تازه برای پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید