خبرنگاران خرید تجهیزات جدید امداد و نجات برای مدیریت بحران تهران

به گزارش وبلاگ ماشین، تهران- خبرنگاران- معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از خرید تجهیزات جدید جستجو و نجات برای مدیریت بحران تهران خبر داد.

خبرنگاران خرید تجهیزات جدید امداد و نجات برای مدیریت بحران تهران

به گزارش روز دوشنبه وبلاگ ماشین از سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، اسماعیل سلیمی با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی ها و هدف گذاری های اجرا شده در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران لازم بود که تجهیزات جدید جستجو و نجات سبک و سنگین برای شهر تهران خریداری شود.

وی با بیان اینکه پیش از این نیز طی چندین مرحله تجهیزات جستجو و نجات برای مدیریت بحران شهرتهران خریداری شده و در اختیار پایگاه های مدیریت بحران سطح شهر قرار گرفته بود، گفت: به تازگی نیز تجهیزات جدید تیم های سبک جستجو و نجات شهری خریداری شده و در میان پایگاه های پشتیبانی و مدیریت بحران شهر تهران توزیع می شود.

به گفته سلیمی، این تجهیزات که در پایگاه های مدیریت بحران قرار می گیرد، در هنگام بروز بحران و حوادث احتمالی در اختیار تیم های جستجو و نجات سبک قرار خواهد گرفت تا در عملیات جستجو و نجات مورد استفاده قرار بگیرد.

وی از خرید تجهیزات دیگر مثل برج روشنایی و پمپ آب نیز خبر داد و گفت: با توجه به محدود بودن تعداد این اقلام آنها در میان پایگاه های مدیریت بحران منتخب در چهار پهنه شمال، جنوب، غرب و شرق تهران قرار می گیرند و با توجه به اینکه کار با آن نیازمند آموزش و دقت بالایی است، دوره های آموزشی کار با این وسایل نیز برای متصدیان آنها برگزار خواهد شد.

معاون سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در سرانجام تاکید کرد که مدیریت شهری پایتخت توجه ویژه ای به موضوع مدیریت بحران داشته و اقدامات اجرا شده نیز به همین دلیل اجرا شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران خرید تجهیزات جدید امداد و نجات برای مدیریت بحران تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خرید تجهیزات جدید امداد و نجات برای مدیریت بحران تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید