تنها بازیکن استقلالی در فهرست خرید یحیی گل محمدی

به گزارش وبلاگ ماشین، در روز های اخیر زمزمه هایی شنیده شد مبنی بر اینکه محمدرضا آزادی، سبحان خاقانی یا فردین رابط و... مورد نظر یحیی گل محمدی قرار گرفته اند. یک منبع موثق، مطلع و نزدیک به باشگاه پرسپولیس خبر داد که یحیی گل محمدی هیچ نیازی به این بازیکنان یا لیست مازاد فرهاد مجیدی ندارد.

تنها بازیکن استقلالی در فهرست خرید یحیی گل محمدی

جالب تر می شود بدانید همین منبع آگاه ادامه داد که در جابجایی تابستانی حتی عارف آقاسی و زبیر نیک نفس را نیز به سرمربی پرسپولیس پیشنهاد داده بودند، اما یحیی گل محمدی علاقه ای به خرید هیچ یک نشان نداد. گل محمدی در جابجایی تابستانی روی خرید رضا اسدی و علی نعمتی اصرار زیادی داشت و در نهایت نیز پیروز شد این دو بازیکن مورد علاقه اش را بخرد. در این میان علی نعمتی در چند بازی به میدان رفت، اما رضا اسدی اصلا و ابدا نتوانست انتظارات را برآورده کند.

شاید یکی از دلایلی که اخبار مربوط به خرید های احتمالی استقلالی از طریق یحیی گل محمدی منتشر می شود مربوط به پاتک آبی ها به تیم سرمربی پرسپولیس باشد. جایی که ابتدای سال گذشته استقلالی ها محمد نادری را از پرسپولیس جدا کرده و آبی پوش کردند. همچنین در نیم فصل لیگ بیستم نیز فرهاد مجیدی پیروز شد آرمان رمضانی را به استقلال ببرد. شاید برهمین اساس تصور عمومی بر این باشد که یحیی گل محمدی هم قصد دارد خرید های سال گذشته استقلال را تلافی کند اما...

درحال حاضر تنها گزینه استقلالی مورد نظر یحیی گل محمدی دروازه بان مغضوب آبی ها رشید مظاهری است. گلری که هفته هاست حتی در لیست بازی های تیمش هم قرار نمی گیرد و این روز ها پای خودش را در یک کفش کرده است تا رضایتنامه اش را از استقلال بگیرد.

البته لازم به ذکراست که باشگاه پرسپولیس هیچ تلاشی برای دریافت رضایتنامه رشید مظاهری نکرده و منتظر است خود این گلر معروف بتواند قراردادش با استقلال را فسخ کند و قرمزپوش شود.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "تنها بازیکن استقلالی در فهرست خرید یحیی گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها بازیکن استقلالی در فهرست خرید یحیی گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید