ترامپ: می خواهم فورا محاکمه شوم

به گزارش وبلاگ ماشین، آنها هیچ سند و مدرکی برای اثبات هیچ چیز ندارند و این سندومدرکها هرگز ارائه پدیدار نخواهند شد. آنها می خواهند کنار بکشند. من خواهان محاکمه فوری هستم.

ترامپ: می خواهم فورا محاکمه شوم

رئیس جمهور آمریکا در توئیتی در واکنش به تصمیم نانسی پلوسی برای عدم ارسال پرونده استیضاح وی به مجلس سنا تا زمان روشن شدن جزئیات فرآیند محاکمه وی در این مجلس گفت، می خواهد فوراً محاکمه گردد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با انتشار توئیتی پس از رای اکثریت اعضای مجلس نمایندگان آمریکا به تصویب بندهای مربوط به استیضاحش مدعی شد، دموکراتها هیچ فرآیند درستی برای استیضاح او اجرا نکردند و به او اجازه دسترسی به هیچ چیز اعم از وکیل و شاهد و... ندادند.

ترامپ در این توئیت نوشت: بعد از آنکه دموکراتها هیچ فرآیند درستی (برای استیضاح) در مجلس نمایندگان برای من در نظر نگرفتند بدون آنکه اجازه به دسترسی به هیچ وکیل، شاهد یا هیچ چیز دیگری بدهند، حالا می خواهند به مجلس سنا بگویند چطور محاکمه مد نظر آنها را به پیش ببرد. در واقع آنها هیچ سند و مدرکی برای اثبات هیچ چیز ندارند و این سندومدرکها هرگز ارائه پدیدار نخواهند شد. آنها می خواهند کنار بکشند. من خواهان محاکمه فوری هستم.

ترامپ در یک توئیت دیگر به این مساله اشاره نمود که رای گیری مربوط به تصویب بندهای استیضاحش در مجلس نمایندگان آمریکا ثابت کرد جمهوریخواهان هیچ گاه تا کنون انقدر متحد نبوده اند و دموکراتها نتوانستند حتی یک رای از سمت نمایندگان جمهوریخواه مجلس نمایندگان به نفع خود داشته باشند.

ترامپ در این توئیت نیز نوشت: دموکراتهای مجلس نمایندگان آمریکا نتوانستند حتی یک رای از سمت جمهوریخواهان درباره حقه استیضاح به دست بیاورند. جمهوریخواهان هرگز تا کنون انقدر متحد نبوده اند. پرونده دموکراتها انقدر بد است که نمی خواهند وارد مرحله محاکمه من بشوند.

نانسی پلوسی رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا بعد از برگزاری رای گیری مربوط به تصویب بندهای استیضاح ترامپ در این مجلس از ارسال پرونده استیضاح به مجلس سنا به منظور برپایی محاکمه خودداری نموده و گفت، مجلس نمایندگان بعد از تعیین شدن فرآیند سنا برای محاکمه ترامپ، این پرونده را به آنها خواهد فرستاد.

او اظهار کرد: مرحله بعدی که ما به دنبالش هستیم این است که ببینیم چه زمان در مجلس سنا فرآیند استیضاح تعیین می گردد. پس از آن ما تعداد مدیرانی که می توانیم به آنها مراجعه و انتخابشان کنیم تعیین می گردد.

پلوسی در یک کنفرانس خبری در پاسخ به اینکه چه زمان تصمیم آنها در قبال محاکمه ترامپ در سنا تعیین خواهد شد اظهار کرد، متنظر این است که ببیند سنا دست به چه کاری خواهد زد.

منبع: عصر ایران

به "ترامپ: می خواهم فورا محاکمه شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: می خواهم فورا محاکمه شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید