بوم کسب وکار پایه و اساس هر کسب وکاری است

به گزارش وبلاگ ماشین، مشاور توسعه دهنده کسب وکار در کردستان، گفت: بوم کسب وکار پایه و اساس هر کسب وکاری است که 9 جزء دارد و کارآفرینان می توانند برای هر نوع ایده و ذهنیت تجاری از آن ها استفاده کنند.

بوم کسب وکار پایه و اساس هر کسب وکاری است

رئوف رحیمی در حاشیه کارگاه طراحی و خلق مدل کسب وکار که به همت واحد اشتغال جهاددانشگاهی برگزار شد، در گفت و گو با وبلاگ ماشین اظهار کرد: افراد کارآفرین باید بدانند که مدل کسب وکار یک سازمان چیست تا بتوانند چالش های سازمان را در تعامل با محیط درک کرده و برای گذر از آن، استراتژی مناسب را شکل دهند.

وی افزود: افراد کارآفرین باید خود را با ابزار ترسیم و طراحی مدل کسب وکار مجهز کنند تا بتوانند تراوشات ذهنی خود را در قالبی درآمدزا قرار دهند و نوآوری های خود را به سرانجام برسانند.

مشاور توسعه دهنده کسب وکار در کردستان، بیان نمود: بوم کسب وکار پایه و اساس هر کسب وکاری است که 9 جزء دارد و کارآفرینان می توانند برای هر نوع ایده و ذهنیت تجاری از آن ها استفاده کنند.

رحیمی بیان نمود: افراد در بوم کسب وکار چگونگی جذب مخاطب، شاخت کافی از مشتری، ارزش خلق و اهمیت مشتری یاد می گیرند.

وی کسب اعتماد مشتری را مهم دانست و ذکر کرد: با راه کارهای بوم کسب وکار افراد نحوه برخورد درست با مشتری را آموزش می بینند و در این راستا اعتماد مشتری را به دست می آورند.

مشاور توسعه دهنده کسب وکار در کردستان، جریان درآمد را یکی دیگر از مباحث آموزشی در بوم کسب وکار دانست و بیان کرد: جریان های درآمدی نشان دهنده درآمدی است که شرکت از هر بخش از مشتری کسب می کند.

رحیمی یادآور شد: فعالیت های اصلی، شراکای کلیدی و ساختار هزینه موارد دیگر در بوم کسب وکار است که با انجام این مباحث می توانند پیروز باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بوم کسب وکار پایه و اساس هر کسب وکاری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوم کسب وکار پایه و اساس هر کسب وکاری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید