برترین صبحانه و چاشت های جهان را در سوچی تجربه کنید

به گزارش وبلاگ ماشین، سوچی، شهر گردشگری و فوق العاده زیبای روسیه است که صبحانه و چاشت های معروفی در کافه رستوران های آن سرو می گردد. بعضی از افراد به این وعده غذایی توجه ویژه ای می نمایند زیرا اعتقاد دارند که مهم ترین وعده است.

برترین صبحانه و چاشت های جهان را در سوچی تجربه کنید

سوچی (Sochi)، یکی از شهر زیبای روسیه است که به علت قرار گرفتن در ساحل دریایی سیاه و از طرف دیگر، قرار گیری در دامنه های کوه های همواره از برف پوشیده شده قفقاز، با استقبال خوب گردشگران روبرو شده است.

دلایل بسیاری وجود دارد که ثابت می نماید صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی در میان دیگر وعده های غذایی است. خوردن صبحانه، برای بعضی از افراد منجر به کسب و افزایش انرژی لازم می گردد، اما در بعضی دیگر تاثیری متفاوت دارد، مثلا شخص با خوردن صبحانه، آرامش لازم برای یک روز خوب و شاد را کسب می نماید. افرادی که در سوچی هستند، می توانند از صبحانه هایی نظیر فرنی روسی با غلات، پنکیک محلی با خاویار و ماست یا تخم مرغ با ساندویچ های کوچک قزل آلا نهایت لذت را ببرند.

در این مقاله بعضی از بهتری کافه های موجود در سوچی برای خوردن صبحانه و چاشت را معرفی می کنیم تا اگر سفری به روسیه داشتید، رفتن به سوچی را به این راحتی ها از قلم نیاندازید.

1. کافه Wood Coffee

کافه Wood Coffee، یکی از برترین کافه های سرو صبحانه و چاشت در سوچی است. در منوی این کافه، صبحانه های سنتی روسی، انواع پنکیک، مجموعه متنوعی از نوشیدنی ها بر پایه قهوه و بسیاری از غذا های مخصوص صبحانه سرو می گردد که روز زیبای شما با خوردن آن ها کامل تر و بانشاط تر آغاز گردد. فقط اشتباه نکنید، منوی صبحانه هر روز و هر زمانی از طول روز سرو نمی گردد، بلکه فقط آخر هفته ها می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

2. کافه MOI COFFEE

کافه MOI COFFEE، در مرکز شهر سوچی قرار گرفته است و منویی کاملا متفاوت، شگفت انگیز و با خلاقیت خاص برای وعده صبحانه در اختیار شما می گذارد. صبحانه سنتی روسیه که بلینی (blini) نام دارد، متشکل از فرنی شیرین همراه پنکیک است. اگر می خواهید تجربه خوردن برترین صبحانه سنتی روس را داشته باشید، پس در این کافه کار سختی ندارید و هنگام باز کردن منو می دانید به سمت چه چیزی بروید. البته با وجود این، از املت های خوشمزه این کافه هم نمی توان به سادگی گذشت. در این کافه هنگام سرو ساندویچ های صبحانه، تنقلات معروف و معمول روسی را نیز همراه آن می آورند. مطمئن باشید که در نهایت این مکان را با رضایت کامل ترک خواهید کرد.

3. کافه VOSTOCHNY KVARTAL

در کافه VOSTOCHNY KVARTAL، برای هر فصل نو، منوی نو هم ارائه می گردد، اما صبحانه سنتی روسی که در تمامی منو های هر فصل به چشم می خورد، همچنان برترین گزینه است. خوردن صبحانه روسی که شامل فرنی، تخم مرغ، پنکیک یا ماست همراه با میوه های تازه محلی سرو می گردد، تنها یکی از بهانه ها برای پیشنهاد کردن این کافه است. طراحی کافه، علت دیگری است که شما برای بازدید مشتاق می نماید. کافه دارای طراحی خاص قفقازی است و علاوه بر غذا های خوشمزه، سر گرمی، موسیقی زنده و پایکوبی و شادی نیز جزو برنامه های این مکان است.

4. کافه پرومناد (PROMENAD)

منوی صبحانه ای که در کافه PROMENAD مشاهده می کنید، تحت تاثیر منطقه ها خاورمیانه قرار گرفته است، اما در سوچی روسیه قرار گرفته است. اگر صبحانه خود را با ماست و پنکیک آغاز کنید، قطعا برنده خواهید بود. فرنی محلی معمولی، شیرینی های رولتی، تخم مرغ، ماهی قزل آلا و بیکن نیز گزینه های خوبی برای انتخاب هستند. این رستوران فقط از صبح دوشنبه تا آدینه و از ساعت 10 صبح تا 12 بعد از ظهر صبحانه سرو می نماید. پس اگر قصد خوردن صبحانه دارید، به اشتباه زمان دیگری به آنجا نروید.

5. شیرینی پزی بولکی نا مور (BULKI NA MORE)

BULKI NA MORE، یک شیرنی پزی کوچک است که هر روز از ساعت هشت صبح باز است و آغاز به کار می نماید. نان و شیرینی تازه با طعم عالی و قهوه داغ، می تواند برترین انتخاب برای آغاز یک روز بی نظیر باشد. نقطه قوت این شیرنی پزی استفاده از محصولات تازه و محلی برای پخت و پز های روزانه است. مخلوط شیر و بستنی، ماست محلی، عسل محلی، چاشنی های متنوع، کره بادام زمینی خالص و ...نیز جزء محصولات بی نظیر این شیرینی پزی هستند که به فروش می رسند. برترین زمان برای بازدید از این شیرینی پزی، زمان خوردن صبحانه یا یک قهوه میان روز به عنوان چاشت که شما را سرحال کند، است. در هر حال، منوی فروشگاه دارای گزینه های بسیار خوشمزه ای است که در این منطقه از روسیه بسیار معمول است.

منبع: کجارو / theculturetrip.com

به "برترین صبحانه و چاشت های جهان را در سوچی تجربه کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین صبحانه و چاشت های جهان را در سوچی تجربه کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید