با اعلام مدیرعامل باشگاه پیکان؛ خودروسازان در پی ورزشگاه اختصاصی در لیگ برتر

به گزارش وبلاگ ماشین، با اعلام مدیرعامل پیکان ورزشگاه اختصاصی این باشگاه برای استفاده در رقابت های لیگ برتر مورد بازسازی قرار می گیرد.

با اعلام مدیرعامل باشگاه پیکان؛ خودروسازان در پی ورزشگاه اختصاصی در لیگ برتر

به گزارش وبلاگ ماشین، تیم فوتبال پیکان در گذشته ای نه چندان دور بازی های خانگی خود را در ورزشگاه اختصاصی ایران خودرو برگزار می کرد، اما رفته رفته و در پی الزام هایی که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای ورزشگاه های میزبان در ایران و کشورهای دیگر تعیین کرد، این تیم نتوانست به بازی کردن در ورزشگاه اختصاصی خود ادامه بدهد.

ورزشگاه اختصاصی پیکانی ها حالا به زمین تمرین این باشگاه تبدیل شده، اما با حمایت های مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو قرار است این ورزشگاه در آینده ای نزدیک مورد بازسازی قرار بگیرد و برای بازی های خانگی این تیم در لیگ برتر استفاده شود.

امیر عطابخش، مدیرعامل باشگاه پیکان در گفت وگویی که با رادیو ورزش داشت، در این باره گفت: همانطور که می دانید باشگاه پیکان یک ورزشگاه اختصاصی خوب دارد که قبلاً در لیگ برتر مورد استفاده قرار می گرفت. الان اما ما زمین برای مسابقه نداریم و فعلاً بازی های مان را در ورزشگاه پاس قوامین برگزار می کنیم. مطالعاتی در حال انجام است تا بتوانیم با ارتقا و به روز رسانی زیرساخت ها الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را در مجموعه باشگاه محقق کنیم.

وی اضافه کرد: خوشبختانه آقای خطیبی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو نگاه مثبت و ویژه ای به فوتبال دارند. ایشان خودشان بسیار فوتبالی و ورزشی هستند و ان شاءالله با نگاه مثبتی که دارند در بحث زیر ساخت ها تلاش می کنیم. پیکان زیر ساخت دارد، اما باید تقویت و به روزرسانی شود. بازسازی ورزشگاه اختصاصی باشگاه نیز یکی از همین موارد است. در این خصوص خبرهای خوبی از باشگاه پیکان خواهید شنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "با اعلام مدیرعامل باشگاه پیکان؛ خودروسازان در پی ورزشگاه اختصاصی در لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با اعلام مدیرعامل باشگاه پیکان؛ خودروسازان در پی ورزشگاه اختصاصی در لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید