الهام حمیدی چی بود چه شد ؟

به گزارش وبلاگ ماشین، خبرنگاران:الهام حمیدی بازیگر خوش چهره اما نه چندان محبوبی می باشد که ادعا دارد نچرال است اما خیلی ریز چهره خود را تغییر داده و امروزی نموده است.

الهام حمیدی چی بود چه شد ؟

الهام حمیدی بازیگر معروف سینما و تلویزیون می باشد .الهام حمیدی به تازگی هم برای دومین بار مادر شده و حالا صاحب دو فرزند دختر و پسر است. الهام حمیدی از هنرمندان دوست داشتنی در گذشته بود اما حالا الهام حمیدی با قیافه هایی که میزاره و تیپ و آرایش های ناجورش از چشم کاربران افتاده و دیگر چندان محبوب نیست. الهام حمیدی درست برعکس نقش هایی که بازی می نماید و آرام و معصوم است در واقعیت بسیار قرتی و از خودراضی تشریف دارند.

این بازیگر برا معرفی مزون های مانتو تبلیغ ها زیادی می نماید و هر مانتویی که انتخاب می نماید گران قیمت و جواهر دوزی شده هستند.

اما از مواردی از نظر کاربران خالی بندی است نچرال بودن چهره الهام حمیدی می باشد که به گفته خود هیچ عمل زیایی انجام نداده اما با توجه به تصویری که در ادامه مشاهده می کنید آنقدر ها هم که خود خانم بازیگر م گوید نچرال و طبیعی نیست و یه کارایی در جهت داف شدنش زیر پوستی انجام داده. ناگفته نماند الهام خانم بسیااار هم اهل آرایش ها زیاد و غلیظ هستند!

منبع: شایانیوز

منبع: رکنا

به "الهام حمیدی چی بود چه شد ؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهام حمیدی چی بود چه شد ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید