اعلام حمایت حزب کارگر از طرح کوربین برای بریگزیت

به گزارش وبلاگ ماشین، اعضای حزب کارگر انگلیس به نفع استراتژی جرمی کوربین، رهبر این حزب در موضوع بریگزیت رأی داده و از پیشنهاد وی برای برگزاری همه پرسی مجدد قبل از تصمیم گیری در خصوص ماندن یا خروج از اتحادیه اروپا حمایت کردند.

اعلام حمایت حزب کارگر از طرح کوربین برای بریگزیت

به گزارش وبلاگ ماشین، این حزب که پیش تر شاهد درگیری و تنش میان اعضای خود بود، در گردهم آیی سالانه حزب که در شهر ساحلی برایتون برگزار گردید، مواضع جرمی کوربین را برای خنثی ماندن در قبال مذاکرات کنونی و کوشش برای دست یابی به یک توافق جدید تایید کرد.

در ادامه اعضا از وی خواستند تا با برگزاری یک کنفرانس مواضع حزب کارگر را در خصوص بریگزیت روشن کند. این حزب معتقد است که بریگزیت اثرات مخربی بر وضعیت کار و زندگی کارگران خواهد گذاشت.

کوربین پیش تر در این باره گفته بود: من حزب را رهبری می کنم، افتخار می کنم که حزب را رهبری می کنم، به دموکراسی حزب افتخار می کنم و قطعا هر تصمیمی را که اعضا بگیرند، اجرا خواهم کرد.

بر اساس گزارش یورو نیوز، کوربین نسبت به آنچه بعضی، موضع مبهم در رابطه با بریگزیت توصیف می نمایند، مورد انتقاد قرار گرفته است. بعضی از اعضای حزب کارگر گفته اند، عدم شفافیت او احتمال پیروزی حزب را در انتخابات آینده پایین آورده است.

در حالی که بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس خواهان خروج قاطع از اتحادیه اروپا در تاریخ 31 اکتبر است، مخالفان به دنبال راهی برای تعویق یا تعلیق بریگزیت هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعلام حمایت حزب کارگر از طرح کوربین برای بریگزیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام حمایت حزب کارگر از طرح کوربین برای بریگزیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید