آقایی: نمی توانم بگویم تعویق بازی های المپیک به نفعم است یا به ضررم

به گزارش وبلاگ ماشین، ملی پوش بدمینتون ایران گفت: تعویق بازی های المپیک توکیو به نفع یا ضرر من نیست، چون هنوز در مسابقات انتخابی تفاوتی ایجاد نشده است.

آقایی: نمی توانم بگویم تعویق بازی های المپیک به نفعم است یا به ضررم

ثریا آقایی که برای کسب سهمیه بازی های المپیک توکیو شانس دارد درباره تعویق این مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا به خبرنگار ورزشی وبلاگ ماشین گفت: نمی توانم بگویم به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو به نفع یا ضررم شده است، چون در انتخابی های المپیک تا الان تفاوتی ایجاد نشده است.

وی اضافه کرد: قرار است مسابقات را بعد از شکست ویروس کرونا ادامه دهند. با همین حال من سه مسابقه مهم را از دست داده ام. مسابقه ای که در چین برگزار می شد و در جدول اصلی بودم. امتیازی که در مسابقات دهه فجر کسب کردم خوب بود و در رده بندی المپیک من تأثیر داشت، اما زمانی که ویروس کرونا به ایران رسید من از مسابقات بین المللی اوگاندا برگشته بودم و باید دو هفته بعد برای شرکت در مسابقات اروپایی اقدام می کردم.

ملی پوش بدمینتون کشورمان به رقبای اروپایی اش اشاره نمود که در مسابقات بین المللی این قاره شرکت می کردند و ادامه داد: تمام کسانی که با آنها رقابت دارم چون در اروپا و آمریکا هستند همه مسابقه دادند، یعنی در این دو هفته که من نتوانستم حضور داشته باشم در دو مسابقه شرکت کردند و این امر می توانست کار را برای من سخت تر کند، چون مسابقات انتخابی بعد از سرانجام ویروس کرونا ادامه خواهد داشت. از طرفی یک سال عقب افتادن المپیک تفاوت زیادی در شرایط من ایجاد نمی کند، مگر اینکه ببینیم قرار است چه استثناهایی برای انتخابی ها ایجاد نمایند.

وی در ادامه به مسابقاتی که باید برای کسب سهمیه المیک توکیو شرکت کند، اشاره و گفت: همه منتظریم که مسابقات انتخابی را چگونه برگزار خواهند کرد. قرار بود مسابقات فرانسه، هلند و فنلاند برگزار گردد. من می خواستم در مسابقات بین المللی آلمان و پرتغال شرکت کنم که هر دو کنسل شد و معلوم نیست چه زمانی به چه صورت و در چه کشوری برگزار نمایند.

آقایی همچنین درباره لغو کمپ تمرینی دانمارک گفت: بازیکنان دیگری به جز من هم در این کمپ قرار بود شرکت نمایند که چون دانمارک هم از آن کشورهایی بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا در قرنطینه نهاده شد بنابراین کمپ و باشگاه های ورزشی این کشور فعلاً تعطیل است.

وی به تمرینات آماده سازی خود اشاره نمود و اضافه کرد: سعی کردم آمادگی بدنم را حفظ کنم تا زمان برگزاری مسابقات بین المللی اعلام گردد. امیدوارم بتوانم در این مسابقات پیروز عمل نموده و سهمیه بازی های المپیک را به دست آورم.

ملی پوش بدمینتون کشورمان درباره پویش خانه پویا با بدمینتون که خود نیز در آن شرکت نموده و ویدئوهای آموزشی ارسال نموده است، گفت: این پویش برای بالا بردن آمادگی ورزشکاران است و ملی پوشان می توانند تمرینات و ویدئوهای آموزشی با عنوان هشتگ خانه پویا با بدمینتون را ارسال نمایند تا کارهای جدید را ببینند و انجام دهند و آنهایی که در منزل هستند هم با این رشته بیشتر آشنا شوند. این پویش، ورزش در خانه محسوب می گردد و من هم در آن شرکت کردم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آقایی: نمی توانم بگویم تعویق بازی های المپیک به نفعم است یا به ضررم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقایی: نمی توانم بگویم تعویق بازی های المپیک به نفعم است یا به ضررم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید