آاِس مدعی شد؛ پیکه و آگوئرو بازی با دیناموکیف را از دست می دهند

به گزارش وبلاگ ماشین، یک نشریه معتبر اسپانیایی از غیبت مدافع اسپانیایی و مهاجم آرژانتینی بارسلونا در بازی پیش رو با دیناموکیف در لیگ قهرمانان اروپا اطلاع داد.

آاِس مدعی شد؛ پیکه و آگوئرو بازی با دیناموکیف را از دست می دهند

به گزارش وبلاگ ماشین، تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته (شنبه) در اولین بازی ای که رونالد کومان را روی نیکمت نداشت و راهنمایی این تیم به طور موقت به سرخی بارخوان سپرده شده بود، در استادیوم نوکمپ مقابل آلاوس به نتیجه ای بهتر از تساوی یک - یک دست نیافت. این اما تنها اتفاق بد برای بارسلونایی ها نبود، چرا که دو بازیکن اصلی خود را نیز در جریان این بازی به خاطر مشکلاتی که برای شان به وجود آمد، از ترکیب بیرون کشیدند.

سرخیو آگوئرو که برای اولین بار در ترکیب اصلی بارسلونا قرار گرفته بود، در دقیقه 42 به علت ناراحتی از قفسه سینه جای خود را به فیلیپه کوتینیو داد. باشگاه بارسلونا گفت، این مهاجم آرژانتینی از ناحیه قفسه سینه ناراحتی دارد و برای انجام معاینه قلبی راهی بیمارستان شده است.

بعلاوه با اعلام باشگاه بارسلونا؛ جرارد پیکه که در دقیقه 70 جای خود را به کلمنت لنگله داد، از ناحیه عضله ساق پای راست خود دچار کشیدگی شده است و آزمایش های تکمیلی نشان خواهد داد که مصدومیت او چقدر جدی است.

نشریه اسپوت چاپ کاتالونیا در این خصوص اطلاع داد؛ حضور پیکه در بازی سه شنبه شب با دیناموکیف در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در هاله ای از ابهام است.

در سوی دیگر روزنامه اسپانیایی آاِس چاپ مادرید مدعی شد، پیکه و آگوئرو بازی با دیناموکیف را از دست خواهند داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آاِس مدعی شد؛ پیکه و آگوئرو بازی با دیناموکیف را از دست می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آاِس مدعی شد؛ پیکه و آگوئرو بازی با دیناموکیف را از دست می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید