یک جایزه بزرگ و 9 نشان طلا دست آورد بچه ها نقاش ایرانی از رومانی

به گزارش وبلاگ ماشین، تهران (پانا) - 10 عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان از پنجمین مسابقه بین المللی نقاشی کشور رومانی یک جایزه بزرگ و 9 نشان طلا و دیپلم افتخار دریافت کردند.

یک جایزه بزرگ و 9 نشان طلا دست آورد بچه ها نقاش ایرانی از رومانی

به گزارش روابط عمومی کانون پرورشی، این مسابقه با موضوع شهر و محل زندگی شما در سال 2021 برگزار گردید و از میان 1800 اثر از 15 کشور، 10 کودک ایرانی پیروز به کسب جایزه، نشان و دیپلم افتخار این رویداد بین المللی شدند.

بر اساس این خبر کیمیا پوررضایی 9 ساله از کانون بهبهان استان خوزستان در این مسابقه، جایزه بزرگ و دیپلم افتخار را از آن خود کرد.

بعلاوه آنیسا جافری 7 ساله از کانون خرم آباد استان لرستان، فرشته عبدی 12 ساله و حدیثه عالمی 10 ساله هر دو از کانون شیرین سو استان همدان، الناز خدابخشی 10 ساله از کانون چرمهین استان اصفهان، نگین یارعلی 14 ساله از کانون داران استان اصفهان، نیکو جنتی 12 ساله از کانون ملک شهر استان اصفهان، ستایش نصوحی 11 ساله از کانون مبارکه استان اصفهان، نیروانا روستایی 10 ساله از کانون اهواز استان خوزستان و بیتا جدی 10 ساله از کانون انگوت استان اردبیل، از مسابقه بین المللی رومانی نشان طلا و دیپلم افتخار دریافت کردند.

لازم به ذکر است یک نشان طلا نیز از این مسابقه به امور بین الملل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان تعلق گرفته است.

کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان با ارسال 30 اثر در مسابقه بین المللی نقاشی رومانی با موضوع شهر و محل زندگی شما شرکت کرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "یک جایزه بزرگ و 9 نشان طلا دست آورد بچه ها نقاش ایرانی از رومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک جایزه بزرگ و 9 نشان طلا دست آورد بچه ها نقاش ایرانی از رومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید