پیشبینی جدید تحلیلگر اپل منتشر شد

به گزارش وبلاگ ماشین، مدتی است که اپل روی نمایشگر های مینی LED کار می نماید و تحلیلگر ارشد اپل، مینگ چی کو می گوید درمجموع شش محصول از آیپد تا مک وجود خواهد داشت.

پیشبینی جدید تحلیلگر اپل منتشر شد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، چی کو پیش بینی می نماید مه نخستین دستگاهی که از فناوری جدید برخوردار است آی پد پرو خواهد بود.

بر اساس گزارش جدید مینگ چی کو، شرکت اپل در حال تسریع فراوری پنل های مینی LED است، زیرا آزمایشات فعلی بیشتر از آنچه انتظار می رود نتیجه می گیرد، بیشتر این اقدامات به لطف یک تامین کننده جدید به نام Sanan Optoelectronics انجام می گردد و در نتیجه ما می توانیم اولین آیپد 12.9 اینچی با صفحه نمایش mini-LED را زودتر از انتظار ببینیم.

Epistar، اصلی ترین تامین کننده پنل مینی LED برای اپل باقی خواهد ماند، اما این شرکت به تأمین کنندگان بیشتری برای تأمین تقاضای اولیه احتیاج داشت. در حال حاضر، فراوریکنندگان پنل مینی LED از مرحله توسعه فناوری به مرحله صرفه جویی در مقیاس می فرایند.

کو فکر می نماید که در سال 2021، هزینه فراوری مینی LED حدود 50 ٪ و به دنبال آن حدود 35 ٪ کاهش در سال 2022 را شاهد خواهد بود. فراوری انبوه پنل های گفته شده در سه ماهه چهارم سال جاری شروع می گردد و سفارش اولیه آن 300 هزار تا 400 هزار دستگاه است.

منبع: انتخاب

به "پیشبینی جدید تحلیلگر اپل منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشبینی جدید تحلیلگر اپل منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید