پیغام غیر مستقیم اسکووچیچ؛ این دو نفر جایی در تیم ملی ندارند

به گزارش وبلاگ ماشین، تهران (پانا) - سرمربی کروات تیم ملی به صورت غیر مستقیم پرونده حضور دو بازیکن محبوب نزد طرفداران پرسپولیس و استقلال را در تیم ملی بست.

پیغام غیر مستقیم اسکووچیچ؛ این دو نفر جایی در تیم ملی ندارند

در لیست های اخیر تیم ملی فوتبال ایران و به عبارت دیگر در لیست هایی که از زمان حضور دراگان اسکووچیچ منتشر شده است، جای خالی بعضی بازیکنان دیده می گردد که سرلیست آنها را باید رامین رضائیان و وریا غفوری دانست.

تا به امروز علت غیبت این دو نفر در لیست تیم ملی معین نبود اما سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که دوشنبه شب مهمان برنامه فوتبال برتر از شبکه 3 است، به صورت غیر مستقیم پروژه حضور این دو نفر در تیم ملی را منتفی دانست و البته علت این تصمیمش را بحث فنی و تفکراتش بیان کرد.

اسکووچیچ در شرح تصمیمش درباره عدم دعوت از وریا غفوری و رامین رضائیان گفت که در سیستم بازی او نیازی به دفاع راست گلزن نیست و مدافع راستی که او در نظرش است، باید بیشتر تمرکزش روی دفاع باشد تا اضافه شدن به خط حمله و گلزنی.

بدین ترتیب به نظر می رسد تا زمانی که دراگان اسکووچیچ سرمربی تیم ملی ایران است دیگر خبری از رامین رضائیان و وریا غفوری در تیم ملی نخواهد بود؛ موضوعی که حتی ممکن است منجر به این گردد که وریا غفوری تصمیم به خداحافظی از تیم ملی بگیرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پیغام غیر مستقیم اسکووچیچ؛ این دو نفر جایی در تیم ملی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام غیر مستقیم اسکووچیچ؛ این دو نفر جایی در تیم ملی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید