نیازمند ناجی سپاهان بود، به پنالتی سپاهان مشکوکم

به گزارش وبلاگ ماشین، حسین فرکی پس از شکست 2 بر صفر تیمش در برابر سپاهان اصفهان، در نشست خبری گفت: ما بازی را بخاطر تجربه سپاهان و بی تجربگی خودمان و نیز عملکرد خوب دروازه بان سپاهان باختیم ولی با این وجود می توانستیم تنها با یک گل بازی را واگذار کنیم و آن هم پنالتی سپاهان بود هرچند من به این پنالتی هم شک دارم ولی این موضوع را به کارشنناسان داوری واگذار می کنم.

نیازمند ناجی سپاهان بود، به پنالتی سپاهان مشکوکم

وی اضافه نمود: البته بین کارشناسان داوری ما هم تضادها و اختلاف هایی وجود دارد و ممکن است برخی بگویند پنالتی سپاهان درست بوده و عده ای هم خواهند گفت که این پنالتی درست نبوده است.

سرمربی پیکان با اشاره به گل دوم سپاهان ادامه داد: ما در برابر سپاهان با انگیزه، بازی خوبی را انجام دادیم و حتی پس از دریافت گل نخست، امیدوار بودیم که به بازی برگردیم اما متاسفانه درست مثل بازی جام حذفی، از روی بی تجربگی خودمان، گل دوم را در دقیقه 45 دریافت کردیم و تتمرکز و انگیزه خود را از دست دادیم وکار برای مان سخت شد.

وی نیازمند را ناجی سپاهان توصیف کرد و ادامه داد: ما موقعیت های صددرصدی داشتیم که نیازمند آن ها را دفع کرد و مثل بازی قبلی ما در نیم فصل دوم فصل پیش، ناجی تیم سپاهان شد و واقعا روز خوبی را تجربه کرد.

فرکی با اشاره به جو ورزشگاه و حمایت هواداران اصفهانی از سپاهان شرح داد: در نیمه دوم ما کاملا تیم برتر میدان بودیم و تنها رجحان سپاهان نسبت به ما، جو ورزشگاه و هواداران پرشور این تیم بود. اگر جای دو تیم عوض می شد و این هواداران ما را همین طور تشویق می کردند و سپاهان هواداری نداشت، مطمئنا ما در این بازی را با اختلاف بیش از 2 گل برنده می شدیم.

وی از عملکرد بازیکنانش ابراز رضایت کرد و اضافه نمود: آنچه باعث خرسندی من است، این است که بازکنان جوانی که تجربه لیگ برتر را نداشتند، در چنین جوی در برابر تیمی مثل سپاهان ایستادند، شجاعانه جنگیدند و بازی فنی و زیبایی را به نمایش گذاشتند و من به این خاطر به آن ها افتخار می کنم ولی متاسفانه اتفاقات دیدارهای قبلی تکرار شد و نتیجه را علی رغم بازی خوبمان واگذار کردیم.

سرمربی پیکان بابیان اینکه داور یک پنالتی پیکان را اعلام نکرد اضافه نمود: در نیمه دوم، در یک صحنه معتقدم که داور باید برای ما پنالتی می گرفت. قبلا چنین صحنه ای اعلام پنالتی شده بود و نمی دانم در این صحنه چرا اعلام نشد. به داور هم گفتم امیدوارم اشتباه نکرده باشد و دوست دارم نظر کارشناسان را هم بدانم.

وی درباره دیدار بعدی این تیم برابر شهرخودرو اضافه نمود: امیدوارم با یک ریکاوری مناسب، در هفته نخست نیم فصل دوم به مصاف شهرخودرو برویم. همچنین باید منتظر اعلام زمان برگزاری بازی های عقب افتاده مان باشیم که احتمالا این بازی ها در تعطیلات نیم فصل برگزار شوند که در این صورت فشردگی بازی های ما بیشتر خواهد شد و ما وقت استراحت نخواهیم داشت و باید طور دیگری ریکاوری کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نیازمند ناجی سپاهان بود، به پنالتی سپاهان مشکوکم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیازمند ناجی سپاهان بود، به پنالتی سپاهان مشکوکم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید