مربی تیم ملی تیروکمان: هدف راهیابی به فینال فینالیست های جام جهانی است

به گزارش وبلاگ ماشین، مربی تیم ملی کامپوند مردان پس از عدم نتیجه گیری تیم در رقابت های جام جهانی شانگهای چین گفت: هر چند در این تورنمنت به مدال دست پیدا نکردیم،اما نتایج راضی کننده بود و توانستیم امتیازات لازم را کسب کنیم.

مربی تیم ملی تیروکمان: هدف راهیابی به فینال فینالیست های جام جهانی است

بهزاد پاکزاد در گفت وگو با وبلاگ ماشین، درباره عملکرد کمانداران کامپوند در جام جهانی شانگهای چین، اظهار کرد: جام جهانی شانگهای چین به دلیل حضور بهترین کمانداران جهان، نسبت به کاپ آسیایی تایلند در سطح بسیار بالایی برگزار گردید و کسب مدال به راحتی امکان پذیر نبود. البته کمانداران ما نیز از جمله اسماعیل عبادی، پریسا براتچی و امید طاهری رقابت سختی را داشتند. هر چند مدال کسب نکردند، اما توانستند امتیازات خوبی را در این مرحله کسب نمایند. امیدواریم در چهار مرحله از این رقابت ها که بعد از چین در ترکیه، آمریکا و آلمان برگزار می گردد، امتیازات لازم را بدست آوریم و در جمع هشت کماندار برتر یک نماینده در فینال فینالیست های جام جهانی داشته باشیم.

وی همچنین درباره عملکرد اسماعیل عبادی در این رقابت ها گفت : اسماعیل عبادی در این تورنمنت تا مرحله یک چهارم نهایی پیش رفت، اما به خاطر این که یک مقدار تمرکز خود را از دست داد، تنها با دو اختلاف نتیجه را به کمانداری از آمریکا واگذار کرد. به هر صورت عملکرد وی با توجه به این که امتیاز لازم را از این تورنمنت کسب کرد راضی نماینده بود، هر چند دستش از مدال کوتاه ماند. من امیدوارم در سه تورنمنت دیگر جام جهانی که دومین مرحله 18 خرداد ماه در آنتالیای ترکیه برگزار می گردد، بتوانیم به نتایج بهتری دست پیدا کنیم.

پاکزاد افزود: در ترکیه نیز کار سختی پیش رو داریم و اکثر کمانداران مطرح جهان در این تورنمنت حضور خواهند داشت. البته هدف ما به جز کسب مدال، جمع آوری امتیازات لازم از چهار مرحله رقابت های جام جهانی است تا بتوانیم در فینال، فینالیست های جام جهانی که در رم برگزار می گردد، در بین هشت کماندار برتر جهان قرار بگیریم و حداقل یک نماینده در این مرحله داشته باشیم.

مربی تیم ملی کامپوند در پاسخ به این پرسش که آیا نفرات حاضر در شانگهای چین در جام جهانی ترکیه نیز حضور خواهند داشت یا خیر؟ اظهار کرد: این بستگی به تصمیم کمیته فنی فدراسیون دارد اما ما برای این که بتوانیم امتیازات لازم را در این چهار مرحله از رقابت ها کسب کنیم باید کماندارانی را اعزام کنیم که در اولین مرحله امتیازات لازم را کسب نموده اند و در مراحل بعدی نیز به همین شکل امتیاز جمع نمایند تا حضورشان را در فینال فینالیست های جام جهانی قطعی نمایند.

وی در انتها پیرامون این پرسش که آیا تصور می کنید در ترکیه عملکرد بهتری در بخش کامپوند داشته باشید یا خیر؟ گفت : هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست. زیرا رقابت ها به حدی سنگین است که ما نمی توانیم از قبل پیش بینی کنیم که کمانداران کامپوند می توانند به مدال دست پیدا نمایند یا خیر؟ کوشش ما بر این است که به بهترین نتیجه ممکن برسیم. حال اگر به مدال نیز دست پیدا کنیم، کار بزرگی را انجام داده ایم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مربی تیم ملی تیروکمان: هدف راهیابی به فینال فینالیست های جام جهانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی تیم ملی تیروکمان: هدف راهیابی به فینال فینالیست های جام جهانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید