علیپور: با کالدرون رابطه خوبی دارم، کمک داور پشت خط زیر لب گفت آن صحنه پنالتی است!

به گزارش وبلاگ ماشین، بازیکن پرسپولیس می گوید با سرمربی تیمش رابطه خوبی دارد و تلاش است تا هواداران سرخ پوشان پایتخت را شادمان کند.

علیپور: با کالدرون رابطه خوبی دارم، کمک داور پشت خط زیر لب گفت آن صحنه پنالتی است!

به گزارش وبلاگ ماشین، علی علیپور بازیکن تیم پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل گل گهر سیرجان در هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: در بازی برابر گل گهر سیرجان یک گل به نام من شد. در بازی که مقابل سایپا هم داشتیم شایعه گل به خودی حریف بود، من توپ را به پایش زدم و گل به نام من ثبت شد. بازی با پیکان هم کنار زمین شوت کردم اما توپ به مدافع حریف خورد و به گل تبدیل شد و گل به نام من ثبت شد. امیدوارم در ادامه راه تلاش بیشتری انجام دهم تا دل هواداران را شاد کنم.

او درباره رابطه خودش با کالدرون گفت: من و سرمربی رابطه خوبی داریم. بالاخره روی کالدرون فشار است و او تفکری دارد که ما به آن احترام می گذاریم و آن را در زمین پیاده می کنیم.

علیپور درباره صحنه ای که در محوطه جریمه گل گهر سیرجان سرنگون شد و مشکوک به پنالتی بود گفت: آن صحنه 100 درصد پنالتی بود چون من از کمک داور پشت خط پرسیدم و من هر کاری کردم آن حرفی که می خواستم را نزد اما آخر بازی قسمش دادم و گفتم که زیر لب گفتی که پنالتی است اما داور بازی توجه نکرد.

بازیکن تیم پرسپولیس درباره پیشنهادی که از تراکتور دارد گفت: من بازیکن پرسپولیس هستم و در خدمت این تیم هستم و دوست ندارم وارد حاشیه شوم.

علی علیپور درباره حاشیه هایی مبنی بر حکومتی بودن تیم پرسپولیس گفت: من دوست ندارم وارد این مسائل شوم. وظیفه ما این است که سخت تمرین کنیم و نتیجه اش را در زمین بازی بگیریم و بتوانیم هواداران را راضی کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "علیپور: با کالدرون رابطه خوبی دارم، کمک داور پشت خط زیر لب گفت آن صحنه پنالتی است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیپور: با کالدرون رابطه خوبی دارم، کمک داور پشت خط زیر لب گفت آن صحنه پنالتی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید