شوک سنگین کمیته انضباطی به تیم ایرانی

به گزارش وبلاگ ماشین، آرای ملاقات تیم های فوتبال ساحلی ارکان یزد و شاهین خزر رودسر که نیمه تمام ماند به توضیح زیر است:

شوک سنگین کمیته انضباطی به تیم ایرانی

از سوی حسن ذاکری و حیسن ذاکری تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به صدور دستور موقت برای نامبردگان شد، رخ داد. هریک جداگانه به مدت 6 ماه از ورود به محل برگزاری مسابقات تیم با با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت محروم شده و هر نفر به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

تیم اردکان یزد به دلیل تخلفات افراد منتسب به تیم داوری مسابقه به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مسعود میرزاییان، مدیر و محمد عابدی، دروازبان تیم اردکان یزد به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به صدور دستور موقت برای ایشان شد، هر نفر به مدت سه جلسه از همراهی تیم خود با احتساب ناشی از دستور موقت محروم و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت نمایند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

چهره آزاد، پزشکیار تیم اردکان یزد به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه، به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. . این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

تیم اردکان یزد مسئول در نیمه تمام ماندن مسابقه به دلیل تخلفات عوامل منتسب به تیم با داور این ملاقات شناخته شد. این تیم سه بر صفر شکست خورد و باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث نتیجه قابل تجدید نظر است.

با صدور این رای از دستور موقت صادره نسبت به افراد مربوطه برطرف می گردد.

*ملاقات تیم های مس شهر بابک و خلیج فارس ماهشهر برگزار و از سوی داریوش هرمزی، سرمربی تیم خلیج فارس ماهشهر تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال تماشاگران رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم مس شهر بابک به دلیل نقض اصول کلی رفتار و حضور تماشاگران علیرغم ممنوعیت حضور، باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

منبع : خبر ورزشی

منبع: فرارو

به "شوک سنگین کمیته انضباطی به تیم ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک سنگین کمیته انضباطی به تیم ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید