سفر اپ: فوتوشاپ را به تلفن هوشمندتان بیاورید

به گزارش وبلاگ ماشین، ادوبی در سال 2016 اپلیکیشنی بسیار کاربردی را برای کاربران اندروید منتشر کرد. این اپلیکیشن که فوتوشاپ فیکس (Fix) نام دارد قابلیت های بسیاری را در خصوص ویرایش تصاویر در اختیار کاربران قرار می دهد. همراه خبرنگاران باشید تا با این اپلیکیشن بیشتر آشنا شویم.

سفر اپ: فوتوشاپ را به تلفن هوشمندتان بیاورید

تلفن های هوشمند باعث شده اند که همه افراد در همیشه همراهشان یک دوربین قدرتمند داشته باشند. همین موضوع باعث شده تا روزانه تصاویر زیادی را ثبت کنند. عکس از فامیل، سلفی، منظره و موارد این چنینی از جمله سوژه هایی هستند که از طریق دوربین تلفن های هوشمند شکار می شوند. اما باید توجه داشت که تمام تصاویر هم بدون ایراد نیستند. گاهی نیاز به روتوش و برخی ویرایش ها در تصاویر احساس می شود اما اغلب افراد در چنین شرایطی مجبور هستند که به سراغ کامپیوتر و برنامه پر کاربرد فوتوشاپ بروند. حال در این مقاله از وبلاگ ماشین قصد داریم تا با نسخه ای از آن که برای تلفن های هوشمند عرضه شده بیشتر آشنا شویم.

ادوبی فوتوشاپ فیکس (Adobe Photoshop Fix) نام اپلیکیشنی است که در سال 2016 عرضه شد و قابلیت های بسیار خوبی برای ویرایش عکس در آن نهفته است. کاربران از طریق این اپلیکیشن می توانند تصاویرشان را به بهترین شکل روتوش کنند و ویرایش هایی نظیر تنظیم کنتراست و موارد این چنینی را نیز روی آن انجام دهند. اگرچه فرآیند افکت گذاری در این برنامه با کمی تاخیر رو به رو است، اما همچنان گزینه بسیار مناسبی برای استفاده های روزانه به شمار میرود. کاربران از طریق لینک زیر می توانند این اپلیکیشن را برای دستگاه های اندروید و iOS دانلود و نصب کنند.

منبع: کجارو / کجارو

به "سفر اپ: فوتوشاپ را به تلفن هوشمندتان بیاورید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر اپ: فوتوشاپ را به تلفن هوشمندتان بیاورید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید