سریال هیلو Halo بر اساس بازی ویدئوی مشهور هیلو ساخته و پخش شد

به گزارش وبلاگ ماشین، هیلو Halo یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی و جنگی آمریکایی است که به وسیله کایل کیلن و استیون کین برای سرویس استریم پارامونت پلاس ساخته شده است. این سریال بر اساس مجموعه بازی های ویدیویی به همین نام ساخته شده است. این سریال جنگ قرن 26 بین فرماندهی فضایی سازمان ملل و میثاقCovenant ، یک اتحاد تئوکراتیک -نظامی متشکل از چندین نژاد بیگانه پیشرفته را دنبال می نماید.

سریال هیلو Halo بر اساس بازی ویدئوی مشهور هیلو ساخته و پخش شد

پابلو شرایبر و جن تیلور دو هنرپیشه شناخته شده تر سریال هستند. نخستین مراحل ساخت سریال هیلو در سال 2013 آغاز شد. در ژوئن 2018 رسماً سفارش 9 قسمت آن برای پارامونت پلاس خاطرنشان کرد.

فیلمبرداری در انتاریو کانادا آغاز شد. در اکتبر 2019، پس از فراوری پنج قسمت اول، به علت همه گیری کرونا فراوری آن متوقف شد، اما فیلمبرداری در نهایت در بوداپست مجارستان در فوریه 2021 از سر گرفته شد.

سریال هیلو در 24 مارس 2022 از پارامونت+ پخش شد. فراوری فصل دوم آن قبلا تایید شده است.

تهیه کننده اجرایی سریال، کیکی ولفکیل، فاش نموده که این سریال یک داستان مستقل است که در خط زمانی خودش اتفاق می افتد.

پابلو شرایبر در نقش افسر ارشد جان-117، یک ابرسرباز مهندسی ژنتیک شده قدرتمن دمعروف به Spartan-117 است. جالب است بدانید که شرایبر تا زمانی که برای این نقش انتخاب شد هرگز هیلو بازی ننموده بود. شبانا عظمی در نقش دریاسالار مارگارت پارانگوسکی، مدیر ONI (اداره اطلاعات نیروی دریایی) بازی می نماید. اولیو گری در نقش میراندا کیز، افسر شورای امنیت سازمان ملل و دختر جیکوب کییز ایفای نقش می نماید. یرین ها در نقش کوان ها بو، یک نوجوان شورشی از سیاره مستعمره بیرونی مادریگال بازی می نماید.

داستان سریال از انجا آغاز می گردد که در سال 2552، میثاق به یک پاسگاه شورشیان در سیاره مادریگال حمله می نماید و همه را به جز نوجوان به نام کوان ها قبل از مداخله تیم اسپارتان نابود می نماید.

در سال 2019، برای فراوری این مجموعه بیش از 40 میلیون دلار هزینه شد.

سریال هیلو فعلا امتیاز 7.1 در imdb و اندازه مقبولیت 61 درصد در Rotten Tomatoes که قابل قبول است و شاید اصلا از یک سریال اقتباس شدن از ویدئوگیم هم بیشتر از این انتظاری نداشته باشیم.

سریال را می توانم به دوست داران ویدئو گیم هالو توصیه کنم و نیز دسته اندکی از دوست داران فانتزی ها.

منبع: یک پزشک

به "سریال هیلو Halo بر اساس بازی ویدئوی مشهور هیلو ساخته و پخش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال هیلو Halo بر اساس بازی ویدئوی مشهور هیلو ساخته و پخش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید