حذف باران کوثری از برنامه فرزاد فرزین

به گزارش وبلاگ ماشین، برنامه منو بشناس با اجرای فرزاد فرزین که قرار بود از دیروز چهارم فروردین ماه برای پخش از پلتفرم های روبیکا و آیگپ آماده شود، با اعلام همراه اول به دلیل مسائل فنی پخش نشد.

حذف باران کوثری از برنامه فرزاد فرزین

به گزارش صبا، در قسمت اول این برنامه قرار بود باران کوثری، آرمان درویش و محمدرضا غفاری مهمان فرزاد فرزین شوند ولی به نظر می رسد به دلیل حواشی پیش آمده برای باران کوثری در سی و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر، این قسمت حذف شده است.

حال خبر جدید مبنی بر حضور نرگس محمدی، علی اوجی و رضا یزدانی در قسمت اول منو بشناس است که بر صحت مطلب فوق اثر بیشتری می گذارد.

همچنین قرار بود قطعه منو بشناس که با هم خوانی 40 خواننده تهیه شده است، روز اول این برنامه رونمایی شود که در پی پخش نشدن برنامه، امروز پنجم فروردین ماه توسط سازمان اوج در شبکه های مجازی منتشر شد.

منو بشناس اولین تجربه فرزاد فرزین در حوزه اجرا است که در قسمت اول خود با حواشی روبرو شد و تنها اجرای گروه رستاک در این میان پابرجا مانده است. باید دید در آینده سرنوشت این برنامه چه خواهد شد.

قسمت اول این برنامه فردا ششم فروردین ماه ساعت 9 شب با اجرای گروه رستاک، میزبانی فرزاد فرزین، حضور علی اوجی، نرگس محمدی و رضا یزدانی، به کارگردانی رضا مهران فر از روبیکا و آیگپ تماشایی می شود.

منبع: فرارو

به "حذف باران کوثری از برنامه فرزاد فرزین" امتیاز دهید

1 کاربر به "حذف باران کوثری از برنامه فرزاد فرزین" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف باران کوثری از برنامه فرزاد فرزین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید