جرات ندارند دادکان را مدیرعامل پرسپولیس نمایند، رسول پناه نالایق بود

به گزارش وبلاگ ماشین، اسماعیل حلالی در تبادل نظر با خبرنگاران با انتقاد از عملکرد مهدی رسول پناه در دوران سرپرستی باشگاه پرسپولیس گفت: شاید خیلی ها بگویند آقای رسول پناه توانست طلب برانکو ایوانکوویچ که نزدیک به یک سال از آن می گذشت را تسویه کند. نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که او توانست بدهی بزرگی را پرداخت کند اما رسول پناه با رفتارهایش به قدری برای مدیریت در پرسپولیس نالایق بود که کارنامه سیاهی از خود بر جای گذاشت.

جرات ندارند دادکان را مدیرعامل پرسپولیس نمایند، رسول پناه نالایق بود

هافبک پیشین پرسپولیس ادامه داد: تیمی که به فینال قهرمانی آسیا می رود باید الگوی نه تنها باشگاه های ایرانی بلکه تمام آسیایی ها گردد. این باشگاه و مدیرش باید طوری رفتار کند که مدیران باشگاه های خارجی به آنالیز دلایل موفقیت این تیم بپردازند و الگو برداری نمایند.

حلالی درباره انتخاب افراد غیر مرتبط با ورزش در هیئت مدیره پرسپولیس تأکید کرد: وزارت ورزش بدترین بلا را سر پرسپولیس آورد. آنها پشت میزهایشان نشستند تا ورزش را نابود نمایند. انتخاب آقایان افراد بله قربان گو است. چرا همین آقای وزیر جرأت نمی کند امثال محمد دادکان را به پرسپولیس بیاورد؟ چون او هم ورزش را می شناسد و هم فرمان پذیر نیست.

اسماعیل حلالی (سمت راست) در کنار محسن خلیلی دو بازیکن پیشین پرسپولیس

این هافبکِ دهه 70 و 80 فوتبال ایران اضافه کرد: 30 سال است که می گویند می خواهیم استقلال و پرسپولیس را خصوصی کنیم و آنها هیچ منفعتی در دو باشگاه ندارند. اگر منفعت ندارید و شما از کنار استقلال و پرسپولیس مشهور نمی شوید، چرا دو باشگاه را به مردم واگذار نمی کنید؟ تعیین است که دنبال منافع فردی در اداره دو باشگاه عظیم پایتخت هستند.

حلالی درباره تأثیر حاشیه های اخیر در تمرینات پیش فصل پرسپولیس برای لیگ برتر بیستم، گفت: یحیی گل محمدی و بازیکنانش به بی تدبیری آقایان مطلع شده اند. اگر قرار بود مدیریت برای پرسپولیس نتیجه بگیرد قطعاً در همان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شاهد حذف این تیم بودیم اما مجموعه تیمی پرسپولیس مانع از این اتفاق شد و آنها به فینال رسیدند.

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در انتها گفت: گل محمدی کارش را برای حفظ تمرکز اعضای تیم یاد گرفته اما دلم برای طرفداران میلیونی پرسپولیس می سوزد که اسیر بازی سیاسی مدیران بی کفایت در ورزش شده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جرات ندارند دادکان را مدیرعامل پرسپولیس نمایند، رسول پناه نالایق بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جرات ندارند دادکان را مدیرعامل پرسپولیس نمایند، رسول پناه نالایق بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید