بازگشت هیجان به فوتبال ایران ، مجوز ورود تماشاگران به لیگ برتر فوتبال صادر شد

به گزارش وبلاگ ماشین، بعد از حضور تماشاگران در بازی تیم های نساجی و مس رفسنجان، دستور حضور تماشاگران در بازی های لیگ برتر فوتبال از سوی نهادهای مربوطه صادر شد.

بازگشت هیجان به فوتبال ایران ، مجوز ورود تماشاگران به لیگ برتر فوتبال صادر شد

به گزارش وبلاگ ماشین آنلاین، بعد از گذشت چندین ماه از غیبت تماشاگران در ورزشگاه های فوتبال، دیروز مس رفسنجان شاهد حضور تماشاگران خود در دیدار خانگی با نساجی بود. مس که در هفته پانزدهم هم میزبان تعداد معدودی از تماشاگران خود بود، روز گذشته در دیدار با نساجی که در آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر برگزار گشت، در حضور تماشاگران به میدان رفتند.

در ماه های گذشته برخی تماشاگران و هواداران منتسب به مسئولان و عوامل تیم ها به طور غیر رسمی در ورزشگاه ها حاضر شده بودند اما اکنون نهادهای مربوطه به فدراسیون فوتبال اعلام کرده اند می توانند اقدامات لازم برای حضور مجدد تماشاگران را انجام دهند.

اکنون سازمان لیگ با عبور از هفته شانزدهم که دیروز آغاز شده و امروز و فردا هم دنبال خواهد شد، برای هفته هفدهم لیگ برتر برنامه ریزی خواهد کرد تا شهرهایی که میزبان بازی های لیگ برتر هستند، تماشاگران بیشتری را در ورزشگاه ها ببینند.

سازمان لیگ در طول چند ماه گذشته اعلام کرده بود تصمیم برای غیبت تماشاگران در ورزشگاه ها از سوی این سازمان نبوده و تابع تصمیمات نهادهای بالا دستی است.

تا پیش از اتفاقات اخیر اقدامات لازم برای حضور تماشاگران زن و مرد در دیدارهای خانگی استقلال و پرسپولیس اجرا شده بود و تیم های استقلال در هفته های سوم، پنجم و ششم و پرسپولیس در هفته چهارم میزبان تماشاگران خود بودند.

بازی ها از هفته هفتم لیگ برتر یعنی 16 مهر بدون تماشاگر برگزار گشته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "بازگشت هیجان به فوتبال ایران ، مجوز ورود تماشاگران به لیگ برتر فوتبال صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت هیجان به فوتبال ایران ، مجوز ورود تماشاگران به لیگ برتر فوتبال صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید