بازدید معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور از شرکت گاز استان آذربایجان شرقی

به گزارش وبلاگ ماشین، خبرگزاری خبرنگاران-هم زمان با هفته پدافند غیرعامل سردار مطیعی، معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور، با هدف ارزیابی و میزان آمادگی در برابر وقوع حوادث غیر مترقبه و تهدیدات سایبری، از شرکت گاز استان آذربایجان شرقی بازدید کرد.

بازدید معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور از شرکت گاز استان آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگارما در تبریز، جانشین و مشاور مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر گفت: در این بازدید، گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای افزایش ضریب ایمنی ایستگاه های ورودی و خروجی گاز در استان برای مقابله با وقوع حوادث غیرمترقبه و برنامه های حفاظتی بکار گرفته شده در برابر تهدیدات سایبری ارائه گشت.

وی همچنین اضافه نمود: در طول این برنامه، معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور از مرکز دیسپچینگ و سامانه های مانیتورینگ، تجهیزات فن آوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز بازدید به عمل آورده و مدیران و کارشناسان ذیربط توضیحاتی از نحوه پایش شرایط جریان گاز و نیز عملکرد تجهیزات مورد استفاده به منظور آمادگی درقبال وقوع حوادث غیرمترقبه و جلوگیری از حملات سایبری را ارائه دادند.

در انتها این بازدید، معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور و هیات همراه از اقدامات انجام شده توسط شرکت گاز استان را در قالب دستورالعمل ها و برنامه های پدافند غیرعامل، تقدیر نموده و این اقدامات را مثبت ارزیابی نمود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "بازدید معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور از شرکت گاز استان آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور از شرکت گاز استان آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید