اکلستون: فرستاپن در قیاس با همیلتون بچه است، قهرمان نشدن لوئیس اهمیتی ندارد

به گزارش وبلاگ ماشین، رئیس پیشین فرمول یک درباره نبرد سرنوشت ساز لوئیس همیلتون و ماکس فرستاپن در گرندپری پایانی فصل جاری صحبت کرد.

اکلستون: فرستاپن در قیاس با همیلتون بچه است، قهرمان نشدن لوئیس اهمیتی ندارد

به گزارش وبلاگ ماشین و به نقل از خبرگزاری فرانسه، برنی اکلستون گفت: ماکس فرستاپن (راننده ردبول و صدرنشین فرمول یک) در قیاس با لوئیس همیلتون (راننده مرسدس) بچه است. بدترین چیز این است که کمپین تبلیغاتی علیه لوئیس همیلتون شکل گرفت. از سویی فرستاپن نیز مدت زمان زیادی تحت فشار واقع شده است و علاوه بر رقابت در میدان باید روی رویدادهای بیرونی هم تمرکز کند. این موضوع فشار روانی روی او ایجاد خواهد نمود.

رئیس پیشین فرمول یک اضافه کرد: فرستاپن در فرمول یک تازه کار است اما همیلتون سال هاست که رقابت می نماید. این موضوع باعث شده تا شخصیت او خیلی قدرتمند باشد. در گرندپری اخیر نمایان شد که همیلتون دارای شخصیت قدرتمندتری نسبت به فرستاپن است. فرستاپن نخستین فصلی است که در فرمول یک رقابت می دهد و ماشینش به او امکان پیروزی را می دهد. با این وجود رقابت در فصل جاری فرمول یک برای همه با توجه به قطعی شدن قهرمان پیش از گرندپری های پایانی فصول اخیر باورنکردنی است.

برنی اکلستون در سرانجام گفت: همیلتون انسان خوبی است که هر کاری تا به امروز برای برترین بودن انجام داد، حتی اگر در فصل جاری فرمول یک قهرمان نشود مهم نیست. همیلتون همچنان یک راننده مستعد و چشمگیر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اکلستون: فرستاپن در قیاس با همیلتون بچه است، قهرمان نشدن لوئیس اهمیتی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکلستون: فرستاپن در قیاس با همیلتون بچه است، قهرمان نشدن لوئیس اهمیتی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید