اکبری: به خاطر شاگردم به 74 کیلوگرم نمی روم، اوزان 86 و 97 خیلی مدعی دارد اما من هم انگیزه زیادی دارم

به گزارش وبلاگ ماشین، دارنده مدال نقره سال 2013 کشتی آزاد جهان گفت: هر کسی دوبنده تیم ملی را می خواهد کار سختی در پیش دارد، من که خیلی انگیزه دارم و رقابت برای کشتی خوب است.

اکبری: به خاطر شاگردم به 74 کیلوگرم نمی روم، اوزان 86 و 97 خیلی مدعی دارد اما من هم انگیزه زیادی دارم

عزت الله اکبری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ماشین با اشاره به اینکه بار دیگر عزم خود را برای ملی پوش شدن جزم کرده است، گفت: مصدومیتم برطرف شده و با لیگ برتر دوباره استارت خواهم زد. با تیم نام آوران اترک در این رقابت ها کشتی می گیرم. هر جا محمد طلایی باشد، من هم هستم.

وی در مورد اینکه قصد حضور در جام تختی را دارد یا نه، گفت: هر جا سهمیه بدهند، کشتی می گیرم. نمی دانم برای جام تختی سهمیه دارم یا نه.

اکبری در مورد وزنی که در آن از این پس حضور خواهد داشت، گفت: می خواستم به وزن 74 کیلوگرم بروم اما هم وزنم خیلی بالاست و هم اینکه شاگردم در این وزن مدعی تیم ملی است. در این مدتی که در تیم ملی نبودم سالنی در جویبار اجاره کرده بودم و کشتی گیران را تمرین می دادم. امسال دو شاگردم در تیم ملی نوجوانان حضور داشتند و مدال گرفتند.

این کشتی گیر مازندرانی ادامه داد: وزنم چیزی در حدود 90 کیلوگرم هست، همان زمان هم که در 79 کیلوگرم کشتی می گرفتم 90 کیلو بودم، به همین دلیل برای المپیک یا باید در 86 کیلوگرم یا در 97 کیلوگرم کشتی بگیرم که اوزان المپیکی باشند. البته استارتم از لیگ در وزن 92 کیلوگرم خواهد بود.

وی با اشاره به حضور مدعیان بزرگ در هر دو وزن تاکید کرد: در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی و کامران قاسمپور هستند و در 97 کیلوگرم نیز علاوه بر رضا یزدانی، علی شعبانی هم هست، ضمن اینکه محمدحسین محمدیان هم به کشتی برگشته و کلا هر دو وزن شلوغ و پرمدعی هستند. هر کسی دوبنده تیم ملی را می خواهد کار سختی در پیش دارد. من که خیلی انگیزه دارم، رقابت برای کشتی خوب است. فعلا تمریناتم را دنبال می کنم تا ببینم در ادامه چه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اکبری: به خاطر شاگردم به 74 کیلوگرم نمی روم، اوزان 86 و 97 خیلی مدعی دارد اما من هم انگیزه زیادی دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکبری: به خاطر شاگردم به 74 کیلوگرم نمی روم، اوزان 86 و 97 خیلی مدعی دارد اما من هم انگیزه زیادی دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید