آواتار بازهم رکوردشکنی می نماید؟

به گزارش وبلاگ ماشین، در حالی که آواتار مرز فروش 600 میلیون دلار را در یک هفته اکرانش رد نموده، جیمز کامرون فاش کرد بخش هایی از فیلم سوم و چهارم را هم فیلمبرداری نموده است.

آواتار بازهم رکوردشکنی می نماید؟

به گزارش مهر، جیمز کامرون صحنه های مربوط به بچه ها در فیلم های سوم و چهارم آواتار را هم فیلمبرداری نموده تا با فاصله ای که بین ساخت فیلم ها می افتد با بزرگ شدن آن ها فکر مخاطبان درگیر نشود.

در حالی که آواتار در سراسر دنیا با فروش انفجاری پیش می رود، کارگردان آن در مصاحبه ای گفته است سکانس هایی از فیلم سوم و چهارم را هم فیلمبرداری نموده است تا بازیگران کم سن و سال که در سن بلوغ هستند، ناگهان در فیلم های بعدی بزرگ نشوند و روند زمانی داستان به هم نریزد.

در راه آب بچه ای به نام توک با بازی ترینیتنی جی-لی بلیس وقت فیلمبرداری 7 ساله بود و حالا 13 سال دارد و اسپایدر دیگر بچه فیلم هم که جک چمپیون نقش وی را بازی نموده آن زمان 12 ساله بود و حالا 18 ساله است. وی گفته از آنجا که چمپیون مثل علف قد می کشید صحنه های مربوط به این دو را هم زمان برای فیلم های دوم و سوم و چهارم هم گرفته است.

کامرون گفت از سریال موجودات عجیب درس گرفته که در ادامه خود در فصل های بعدی با رشد بازیگران نوجوانش روبه رو شده و حالا مردی 27 ساله هنوز باید نقش نوجوان دبیرستانی را ایفا نماید.

جان لاندو تهیه کننده آواتار هم با تاکید بر این امر گفته هر فیلم آواتار مخاطبان را با یک قبیله نو و فرهنگ های نو در پاندورا آشنا می نماید و شخصیت های این قبیله ها در یک زمان واحد به سر می برند پس وقتی به قبیله اول برمی گردیم باید شخصیت بچه ها هنوز بچه باشند.

فروش آواتار: راه آب با سرعت ادامه دارد و تا به امروز از 608 میلیون دلار در سراسر دنیا فراتر رفته است.

منبع: فرارو

به "آواتار بازهم رکوردشکنی می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آواتار بازهم رکوردشکنی می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید