آخرین روز ثبت نام مسکن با 700 میلیون تسهیلات

به گزارش وبلاگ ماشین، ساخت و تحویل 650 واحد ویلا و 800 واحد آپارتمان در گیلان به وسیله خانه مدارس به صورت ترکیب اقساط بلند مدت و کوتاه مدت برای کارمندان و بازنشستگان به صورت قرعه کشی واگذار می گردد.

آخرین روز ثبت نام مسکن با 700 میلیون تسهیلات

مهلت ثبت نام در طرح واگذاری ویلا و آپارتمان با تسهیلات تا 700 میلیون تومان که از 10 آبان شروع شده بود 18 آبان به انتها می رسد.

ساخت و تحویل 650 واحد ویلا و 800 واحد آپارتمان در گیلان به وسیله خانه مدارس با تسهیلات و اقساط بلند مدت و کوتاه مدت برای کارمندان و بازنشستگان به صورت قرعه کشی واگذار می گردد.

70 واحد ویلای ساحلی در لاهیجان، 80 واحد ویلا در بندر انزلی، 400 واحد ویلا در خزر ویلا (بندر انزلی)، 500 واحد آپارتمان در خزر ویلا (بندر انزلی)، 100 واحد ویلا در صومعه سرا و بعلاوه 300 واحد آپارتمان در صومعه سرا اجرا می گردد.

مدیر عامل خانه مدارس با تاکید بر اینکه قیمت تمام شده مسکن برای خریداران مهمترین دغدغه برای خرید است، اعلام کردند در این روش علاوه بر اینکه قیمت مسکن به پایین ترین حالت و به قیمت تمام شده به دست متقاضیان می رسد، مبلغ پرداختی نیز در دو مرحله اقساط کوتاه مدت و اقساط بلند مدت پرداخت خواهد شد. وی بعلاوه با اشاره به تسهیلات ویژه اعلام کردند در این پروژه ها بالاترین اندازه تسهیلات ممکن ارائه شده است به طوری که تسهیلات بلند مدت بعضی پروژه ها تا انتها ساخت بیش از 700 میلیون تومان خواهد شد.

بعلاوه اعلام کردند متقاضیانی که قبلا در سایر پروژه های خانه مدارس ثبت نام نموده اند ولی به هر دلیلی پیروز به انجام قرارداد یا تکمیل وجه نشده اند، می توانند مجددا در این طرح ثبت نام کنند.

از دیگر نکات مثبت این طرح اختصاص یک درصدی از پروژه برای ساخت مدرسه در منطقه ها محروم و تجهیز این مدارس می باشد.

متقاضیان محترم جهت ثبت نام و کسب اطلاعات کامل تر می توانند به سایت خانه مدارس به آدرس www.khanemadares.ir مراجعه کنند.

به گفته رییس هیات مدیره خانه مدارس امروزه تامین مسکن به یکی از مهمترین مسائل مردم به خصوص جوانان تبدیل شده است؛ به طوری که در حال حاظر بسیاری از مردم توان خرید مسکن ندارند لذا یافتن راهکارهایی برای کاهش قیمت ها و بعلاوه نحوه و نوع پرداخت میتواند روند خانه دار شدن هموطنان را تسهیل نماید.

وی بعلاوه خبر از تحویل فاز اول پروژه نیلوفر آبی تا آخر آبان داد و خاطر نشان کرد به زودی فاز دوم پروژه نیز اجرایی خواهد شد.

آخرین مهلت ثبت نام تا انتها وقت 18 آبان است و اسامی منتخبین متعاقبا اعلام خواهد شد.

سایت خانه مدارس جهت ثبت نام و کسب اطلاعات: www.khanemadares.ir

لینک مستقیم ثبت نام : http://khanemadares.ir/fa/new-register.aspx

منبع: همشهری آنلاین

به "آخرین روز ثبت نام مسکن با 700 میلیون تسهیلات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین روز ثبت نام مسکن با 700 میلیون تسهیلات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید